Skladový systém od profesionálů

Apr 22, 2016 by

Skladový systém od profesionálů

Regály jsou nedílnou součástí komerčních a soukromých prostor. Praktický prvek, s pomocí něhož ušetříte místo a uskladníte velkou spoustu věcí. V závislosti na tom, jak veliké a těžké předměty potřebujete uschovat, zvolíte ten správný skladový systém.

Ten by měl být dostatečně pevný, kvalitní a zároveň variabilní, abyste jej mohli přizpůsobit vybrané lokalitě. V tomto směru vám svůj propracovaný sortiment přináší specialista na slovo vzatý, jímž je RegalSistem.

Paletové a policové regály

Jestliže požadujete regály do skladů, hal a větších prostor, určitě vám přijdou vhod paletové regály. Silné a odolné konstrukce, které jsou schopny unést odpovídající počet palet, na nichž budete mít uloženo konkrétní zboží. V tomto směru jednoznačně vítězí skladové regály SUPERBUILD.

Opakem výše uvedeného je policový regál.

Ten slouží primárně k uskladnění menších věcí. Sestavy, jež si navrhnete prostřednictvím speciálního online nástroje. Skladový systém šitý na míru, s nímž využijete každé volný centimetr v dané místnosti. Výslednou podobu tohoto systému tak máte plně ve svých rukách.

Skladový systém od profesionálů

Ať už je vaším požadavkem jakákoliv hloubka, výška, šířka nebo počet polic, vše do nejmenšího detailu naleznete v produktové nabídce společnosti RegalSistem s.r.o., u níž se vám dostanete nejenom pestrého výběru, ale i odborné pomoci.

Regálové systémy, s nimiž vyřešíte dlouhodobý nedostatek místa a velice rychle jim přijdete na chuť.

Zavítejte do světa profesionálních regálů, které jsou cenově výhodné, a jejich složení je otázkou krátkého času. Pořiďte si nový skladový systém do firmy či domácnosti a naložte s daným prostorem co nejefektivněji. Vedle výše zmíněných výrobků jsou to také regály mobilní, plastové, patrové, obchodní a velké skladovací plošiny.

Podobné články

Sdílet článek