Co se stane, když spojíte křeslo a knihovnu?

Jun 5, 2023 by

Co se stane, když spojíte křeslo a knihovnu?

Patříte k milovníkům relaxace a odpočinku při čtení dobré knihy? Potom vás bude s největší pravděpodobností zajímat význam slova KHIHOLO. Funkční prvek interiéru, který si bezpochyby oblíbíte.

Každý knihomol má doma jistě velkou knihovnu a pohodlné křeslo, do něhož se usadí a čte si. Takový model lze však zrealizovat pouze za předpokladu, že v interiéru máte dostatek volného místa. Jestliže je tomu naopak, nezoufejte. KNIHOLO je řešením, s nímž budete nadmíru spokojeni.

Co je to KNIHOLO?

Stačí se zadívat na produkt tohoto názvu a hned vám bude jasné, odkud se vzalo samotné označení. Zkuste si spojit slova KNIHOvna a křesLO. Výsledkem se stane právě zmiňované KNIHOLO. Spojení křesla a knihovny v jeden praktický celek, jemuž lze jenom stěží cokoliv vytknout. Ostatně, o hlavních výhodách tohoto výrobku asi nelze pochybovat.

  • Své oblíbené knihy máte okamžitě po ruce
  • Ušetříte spoustu místa v interiéru
  • Získáte do domácnosti originální a nápaditý kus nábytku

Knihokřeslo osloví primárně milovníky četby, kteří při této činnosti hledají odpovídající pohodlí a komfort. KNIHOLO se stane praktickým prostorem pro uložení všech vašich domácích knih nebo alespoň jejich značného množství. Jedno takto originálně a nápaditě navržené křeslo dokáže pojmout až tři stovky knih.

Poznejte KNIHOLO do detailu

Moderní knihokřeslo tohoto typu je vyráběno v Čechách pod záštitou rodinné firmy. Spojení truhlářského a čalounického umu na sebe nenechalo dlouho čekat, o čemž se můžete přesvědčit při pohledu na tento typ křesla. Kvalitní materiály, ruční zpracování, důraz kladený na detail a vše splňující patřičné normy. Pokud se vám KNIHOLO líbí, může nabývat odlišných podob. Například rám je tvořen ve třech variantách.

  • Černá
  • Bílá
  • Šedá

Omezovat se nemusíte ani z pohledu čalounění. Vybírat si lze z pěti barev. Od žluté, přes modrou, zelenou, červenou, až po šedou. Díky tomu máte jistotu, že získáte knihokřeslo odpovídající vašim designovým požadavkům. Takový kus nábytku pak můžete sladit s ostatními prvky domácnosti nebo z něj naopak uděláte přednost dané místnosti. Nepřehlédnutelné KNIHOLO, na kterém spočine zrak každé vaší návštěvy.

Povzneste čtecí koutek na vyšší úroveň

Relaxace a čtení oblíbených knih patří neodmyslitelně k sobě. Toho si je vědom bezpochyby každý. Proč tedy nespojit čtení a snění dohromady? V pohodlném křesle můžete samozřejmě číst nejenom vybrané knižní tituly. Někdy se do něj stačí jen usadit a vychutnat si šálek dobré kávy. Možností je pochopitelně více než dost.

V každém případě si buďte jisti, že KNIHOLO se bude vyjímat v jakékoliv místnosti. Ať už to bude ryze domácí knihovna, obývací pokoj, pracovna či jiný prostor. Knihovna zakomponovaná do křesla je navíc promyšlena do nejmenšího detailu. Dokazuje to například fakt, že do spodní části můžete vkládat větší knihy, do té horní zase menší. Svou knihovničku v křesle si tak zaplníte podle vlastních přání.

KNIHOLO jako originální dárek

Jestliže jste dočetli až sem, KNIHOLO si s největší pravděpodobností získalo vaši pozornost. A teď si představte, že nemusí dělat radost pouze vám samotným. Když se nad tím tak zamyslíte, jde jistě o velice působivý dárek pro někoho, kdo s chutí a s nadšením čte knihy. Knihokřeslo dokáže vyčarovat úsměv na tváři a potěšení na duši u kohokoliv. O milovnících knih a lidech bojujících s menším prostorem v domácnosti ani nemluvě.

Nápaditý dárek, ale i vlastní potěšení. Vytvořte si doma pohodlné zázemí pro čtení knih a zároveň šetřete volným prostorem. Vsaďte v tomto případě na kreativitu, nápaditost, maximální využití místa a odpovídající komfort. KNIHOLO si ihned zamilujete.

Podobné články

Tagy

Sdílet článek