Regálové systémy na míru

Aug 22, 2015 by

Regálové systémy na míru

Policové regály patří k oblíbeným doplňkům nejrůznějších archivů, průmyslových hal, obchodů, komerčních prostor, ale i domácích spíží. Jestliže si tyto místnosti a plochy chcete vybavit moderním regálovým systémem, od něhož lze očekávat prvotřídní kvalitu, dostatečnou nosnost a vysokou pevnost, máme pro vás tip.

Jsou to regály na míru, které vám v hojném zastoupení přináší společnost REGALSISTEM s.r.o. Ta je letitým profesionálem v této oblasti a její produktové portfolio dokáže uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Policový regál dle vašich představ

Výhodou variabilního řešení tohoto odborníka je možnost praktického online návrhu. Kromě běžných regálových sestav si zakoupíte ty, jež do posledního detailu zapadnou do vašeho volného prostoru. Univerzální provedení na míru, v rámci něhož si určíte jen důležité parametry a získáte výslednou cenu.

  • Výška, hloubka a délka regálu
  • Počet polic ve sloupci
  • Nosnost polic v Kg

Policové regály vám pak budou dopraveny na přesné místo určení a vy se pustíte do jejich snadného a rychlého složení. Připočtete-li k výše zmíněnému ještě dlouhou životnost, povrchovou odolnost a nízké ceny, není co řešit.

Policový systém nejrůznějšího typu

Zahledíte-li se do produktové nabídky společnosti REGALSISTEM s.r.o. zjistíte, že máte možnost objednat i další typy regálů. Je to například plastový program, konzolové regály, paletové regály, patrové sklady, mobilní regály či obchodní regály. Meze se v tomto směru dozajista nekladou.

Pořiďte si moderní a bytelný regálový systém, s jehož pomocí bez sebemenšího problému uskladníte opravdu cokoliv. Šetřete úložný prostor ve svých místnostech a ukládejte věci do několika polic nad sebou. Máte-li navíc zájem o individuální řešení, neváhejte a nechte si zpracovat cenovou nabídku šitou na míru.

Sdílet článek