Navrhněte si regál přímo na míru

Jan 22, 2017 by

Navrhněte si regál přímo na míru

Regály, potažmo regálové systémy jsou nedílnou součástí komerčních, ale také soukromých objektů. Konstrukce určitého typu, které vám umožňují v maximální možné míře využít prostorové kapacity dané místnosti, garáže nebo sklepa.

Kvalitní regály jsou základem pro skladování potravin, domácích potřeb, šanonů a zkrátka jakkoliv velkého, objemného a těžkého materiálu. Mnohdy je zapotřebí pořídit více regálů, jež však svými rozměry neodpovídají běžnému standardu. Typickým příkladem je rekonstrukce objektu nebo výstavba domu, kam chcete umístit regály na míru. A jak takové produkty získat?

Navrhněte si regálové systémy

Poměrně jednoduše. Stačí, pokud daný prostor vybavíte regálem navrženým do nejmenšího detailu. Ano, i takovou možnost vám přináší současný trh. Posloužit vám k tomu může kupříkladu online návrhář společnosti REGALSISTEM, prostřednictvím něhož o výsledných parametrech regálu rozhodujete pouze vy sami.

Takový regál bude vašim náročným požadavkům odpovídat nejenom, co se týče výšky, ale také hloubky, délky polic nebo jejich samotného počtu. Opomíjet určitě nesmíme ani na nosnost, jíž si zvolíte podle toho, jaké plánujete skladování stavebních materiálů.

Variabilita je v tomto směru neomezená a na své si přijdou všichni zákazníci.

Skladování předmětů při stavbě a rekonstrukci

Abyste byli se zvoleným systémem uskladňování sortimentu dlouhodobě spokojeni, je dobré vsadit na kvalitní, bytelné, pevné a zároveň odolné řešení. Takové jsou například policové regály a paletové regály z produktového portfolia společnosti REGALSISTEM.

Tento dlouhodobý profesionál neopomíjí při skladování věcí ani na takové detaily, jakými jsou drobné prvky a bezpečnostní doplňky rozšiřující možnosti regálů.

Buďte při skladování svých věcí důmyslní a chytří, především pokud jde o výstavbu nebo modernizaci vnitřních prostor. Využívejte regálové systémy přinášející bezpočet příležitostí pro jejich upotřebení. Investujte do modelu skladování, za nímž se skrývá efektivita a praktické zkušenosti.

Podobné články

Sdílet článek