Vytvořte si regál na míru

Nov 12, 2015 by

Vytvořte si regál na míru

Policové regály jsou nedílnou součástí komerčních, průmyslových i domácích prostor. Úložné místo, kde bez sebemenšího problému uschováte velkou spoustu věcí a předmětů. Díky vrstvení do výšky zároveň šetříte plochu v dané místnosti. Zkrátka praktický doplněk, bez něhož se dnes neobejde velké kvantum lidí.

Každý člověk má naprosto rozdílné požadavky na kvalitní regál, minimálně co se velikosti a rozměrů týče. Jen málokdo oželí efektivní využití veškerého volného působiště v daném prostoru a ochudí se o příležitost, umístit tam regál, jenž bude zhotovený na míru. Přitom je to tak snadné.

Policové regály dle vašich představ

Navštívíte-li internetový portál s jasně vypovídajícím názvem relagnamiru.cz, dostanete jedinečnou příležitost, nechat si vyrobit regál na míru. Navíc máte záruku, že tato skladová technika pochází od firmy REGALSISTEM s.r.o., která je specialistou na daný obor.

Prvotřídní policové regály máte možnost volit na základě několika parametrů.

  • Výška regálu
  • Hloubka regálu
  • Délka polic
  • Počet polic ve sloupci
  • Nosnost police v Kg

Vaši regálovou sestavu můžete mimochodem obohacovat o další přídavné sloupce, které si nakonfigurujete v uspořádání s parametry, jež vám budou vyhovovat.

Rychlá objednávka regálů

Celý proces je spojen především s jednoduchostí. Navolíte-li si regál na míru, okamžitě vidíte jeho skutečnou podobu, parametry a hlavně celkové pořizovací náklady. Ihned provedete objednání a regál po zabalení putuje k vám domů.

Od nového policového regálu vás bude dělit jenom několik málo kliknutí myši. Součástí online návrháře jsou také produktové informace o tomto výrobku a přehledný návod k montáži.

Pořiďte si regál, jež bude do nejmenšího detailu odpovídat vašim náročným požadavkům. Vsaďte na vysokou kvalitu zpracování a nízké pořizovací ceny.

Podobné články

Sdílet článek