Profesionální rekonstrukce bytu a jak na ni?

Jan 10, 2017 by

Profesionální rekonstrukce bytu a jak na ni?

Staré bytové jádro či modernizace interiéru. To jsou nejčastější situace, kdy lidé rozmýšlí nad rekonstrukcí bytu. V takovém případě se nabízí otázka, provádět vše svépomocí nebo za přispění skutečných odborníků? Jestliže nejste manuálně zruční a toužíte po kvalitě výsledné práce, vsaďte na druhou variantu.

Rekonstrukce bytu pod taktovkou profesionálů totiž zahrnuje hned několik činností, jež vedou k tíženému výsledku.

Stavební práce všeho druhu

Na počátku všeho by měl být určitě grafický návrh, s pomocí něhož budete obeznámeni o tom, co vznikne po rekonstrukci bytového jádra či jiného způsobu modernizace. Následovat musí další práce nejrůznějšího typu.

  • Bourání a úklid suti
  • Výstavba nového jádra
  • Elektroinstalace, topení a vodoinstalace
  • Instalace sanitární techniky
  • Pokládka podlahy, obklady a malba
  • Vyčištění prostor

Opravdu si troufáte na všechny tyto stavební práce, k nimž je zapotřebí nejenom um, ale také dostatek času a správná technika? Navíc, při rekonstrukci bytu má každý majitel domácnosti pravděpodobně jenom jeden zásadní požadavek. Co nejrychlejší provedení, jež nikterak neomezí život ve vnitřních prostorách.

Nechte si vybudovat bytové jádro odborníky

Pusťte se do modernizace bytové jednotky se vší vervou, avšak ve spojení s profesionály, kteří vám provedou kompletní rekonstrukci na klíč, včetně bezplatného rozpočtu a poradenství. Svěřte bytové jádro či jiné části bytu pracovníkům, jež svému řemeslu opravdu rozumí a dokáží vám mimo jiné poskytnout prodloužené záruky na řemeslné práce.

Neshánějte zvlášť instalatéra, zedníka, elektrikáře nebo podlaháře. To všechno lze získat v uceleném balíčku služeb. Ty naleznete na internetovém portálu www.rekonstrukce-repy.cz. Udělejte svůj byt daleko útulnější a komfortnější, aniž by vás to stálo, čas, fyzické síly a spoustu peněz.

Podobné články

Sdílet článek