Rekonstrukce bytu a koupelny na míru

Mar 6, 2017 by

Rekonstrukce bytu a koupelny na míru

Bydlíte v postarší bytové jednotce, která už by si zasloužila řádnou obměnu interiéru? Toužíte po nové koupelně a chcete se zbavit svého starého bytového jádra? Pak se těchto stavebních činností nebojte a svěřte se do rukou profesionálů.

Proč provádět rekonstrukci bytu svépomocí, když lze využít odborníků, jejichž produktové portfolio pokrývá všechny požadované činnosti? Dnes už nemusíte shánět zvlášť instalatéra, zedníka nebo elektrikáře. Takovým dobám už odzvonilo.

Co zahrnuje rekonstrukce bytu a koupelny?

Na počátku všeho je to určitě poradenství, v rámci něhož vám budou sdělena jistá doporučení, popřípadě přizpůsobeny vaše požadavky. Domoci se samozřejmě můžete 3D grafického návrhu, s nímž si uděláte lepší představu o výsledné práci a máte možnost zasáhnout do některých částí rekonstrukce.

V okamžiku, kdy potvrdíte cenový rozpočet, přichází na přetřes řada stavebních prací a úkonů spjatých s nimi.

  • Bourací práce
  • Zednické a obkladačské práce
  • Instalatérství a elektroinstalace dle norem ČSN
  • Montáž sanitární techniky, malování a uklízecí práce

Tak nějak vypadá komplexní rekonstrukce koupelny nebo jiné části bytu, jíž si můžete objednat na klíč. Spojením všech těchto služeb do jediného balíčku obdržíte především rychlost celé realizace, která hraje u bytových jednotek poměrně významnou roli.

Získejte garanci kvality práce a prodlouženou záruku

Jestliže si chcete užívat výše uvedeného servisu se vším všudy, potom navštivte internetový portál rekonstrukce-bytu-praha.com, kde se vám dostane bližších informací. Nebojte se podstoupit přestavbu vlastní bytové jednotky a dodejte svému interiéru zcela nový a propracovanější vzhled. To vše bude spojeno s profesionalitou, nápaditostí a vynikajícími cenami.

Rekonstrukce bytu či koupelny nebyla nikdy tak snadným počinem, jako nyní.

Podobné články

Sdílet článek