Stěhování bytů a domů může být tak snadné…

Jan 29, 2016 by

Stěhování bytů a domů může být tak snadné…

Stěhování je procesem, jenž sebou přináší starosti a zároveň vyžaduje dostatek fyzických sil. Jestliže si tuto činnost chcete co nejvíce ulehčit, pak využijte levné stěhování Brno. Obraťte se na odborníky, kteří vám se vším pomohou a vyřeší převoz nábytku a osobních věcí za vás.

Profesionálem v této oblasti je určitě Stěhování GRADAS. Firma působící na území hlavního města Prahy, v Ostravě a v Brně, kde se mimochodem domůžete nulových poplatků za kilometrovné. Prvotřídní služby tohoto specialisty jsou rozmanité, o čemž vás přesvědčíme v následujících řádcích.

Levné stěhování se vším všudy

V první řadě se těšte na rychlost, spolehlivost a zajímavé ceny. To je předpoklad úspěchu, k němuž se váže spousta dalších kladů. Jedním z nich je kupříkladu zapůjčení krabic pro stěhování, víkendy bez příplatků, stejně, jako bezplatné vynášení předmětů do vyšších pater.

Stěhování bytů a domů probíhá prostřednictvím spolehlivého vozového parku a za pomoci zkušených pracovníků. Obávat se nemusíte ani o své věci, které jsou pojištěny do celkové hodnoty až 1 000 000 Kč.

levné stěhování Brno Gradas - montáž, demontáž

Jen vynošením nábytku to však nekončí. Jednotlivé krabice budou rozmístěny přesně dle vašich instrukcí, včetně zajištění techniky pro objemnější náklady.

Stěhování těžkých břemen levou zadní

Obrátíte-li se na společnost Stěhování GRADAS, postaráno bude také o velká břemena do 600 Kg a nad 600 Kg, ať už to budou piana, trezory či průmyslová technika v podobě CNC strojů, atd. Stěhování těžkých břemen je vždy naplánováno do nejmenšího detailu.

Svěřte se do rukou profesionálů a dopřejte si individuálního přístupu. Navštivte internetový portál www.stehovanigradas.cz, popřípadě napište na email brno@stehovanigradas.cz nebo zavolejte na telefonní číslo 606 458 202.

Přestěhujte se rychle a bez obtíží.

Podobné články

Sdílet článek