Nové etapa projektu Panorama Kyje VII

Oct 29, 2014 by

Nové etapa projektu Panorama Kyje VII

Toužíte po novém a moderním obydlí, jež se nachází v hlavní metropoli, konkrétně na Praze 9? Vyžadujete prvotřídní zázemí pro děti a hlavně kvalitně vykonstruovanou nemovitost? V takovém případě se zaměřte na developerský projekt Panorama Kyje VII, který představuje již sedmou veleúspěšnou etapu.

Tři obytné domy se čtyřmi a pěti patry, v nichž se ukrývá až 96 bytových jednotek. Ty jsou předkládány za bezkonkurenčních finančních podmínek a uspokojí skutečně každého. Vše započíná dispozicemi 1+kk až 5+kk a pokračuje velkou podlahovou plochou od 30 m2 do 119 m2.

Kvalitní konstrukce a moderní výbava

V rámci projektu Panorama Kyje VII lze počítat s propracovaností každého detailu, od příjemné architektury, až po vysoký standard vybavení. Chybět vám nebudou například balkony, terasy a předzahrádky, včetně dostatečného počtu garážových míst.

Zapojte se do nové etapy, jež je aktuálně na prodej a nepropásněte výhodnou investici, jejíž datum dokončení je plánováno na podzim roku 2016.

Občanská vybavenost projektu Panorama Kyje VII

Zabydlete se na místě, které vám nabídne více, než jenom prostornou bytovou jednotku. Pomýšlejte také na kvalitní životní prostředí, ať už z pohledu občanské vybavenosti nebo dopravní dostupnosti. Tím tíženým místem se může stát Praha 9 – Kyje, respektive developerský projekt Panorama Kyje VII.

Právě v okolí těchto bytových domů naleznete pohodlnou možnost nakupování, jež zprostředkuje nákupní centrum Černý Most, ale i praktická vzdělávací zařízení pro nejmenší. Ochuzeni nebudete o restaurace, kavárny, lékařské služby, veterináře a mnohé další.

Rychle a snadno do přírody i samotného centra

Ať už je to pěšky, autobusem nebo za pomoci stanice metra B – Rajská zahrada, můžete se během velice krátkého okamžiku octnout v centru metropole, popřípadě mimo ni, kam vyrazíte po Pražském okruhu.

V těsné blízkosti projektu Panorama Kyje VII se nachází třeba Hloubětínský park, Bažantnice nebo Kyjský rybník, kam lze vyrážet s dětmi za relaxací nebo pohybovými aktivitami.

Podobné články

Sdílet článek