Viladomy Dubeč

Mar 26, 2015 by

Viladomy Dubeč

Bydlení s překrásným výhledem, okolní přírodou a vysokým standardem vybavení. To jsou hlavní znaky developerského projektu Viladomy Dubeč, který bude kompletně dokončen na podzim roku 2016. Pod jeho výstavbou je podepsána společnost Ekospol.

Je to až 118 nových bytů a 99 podzemních garážových stání, včetně těch venkovních, jež čekají na rezidenty libovolného typu. Díky širokému rozptylu podlahové plochy od 30 m2 do 111 m2 si na své přijde doopravdy každý. Dispozice mají hodnoty od 1+kk do 4+kk.

Součástí bytů jsou buď předzahrádky, balkony nebo terasy směřované k jižní straně. Zajímavá je i celková architektura objektu s ustupujícími patry. Ty vytváří dostatek soukromí a klidu. Odpovídající tepelná izolace je navíc příslibem nízkých energetických nákladů.

Nastěhujte se do bytu, u něhož máte možnost nadstandardní výbavy za zvýhodněných cenových podmínek. Poznejte přepych projektu Viladomy Dubeč.

Viladomy Dubeč na Praze 10

Hledáte-li ideální místo pro trvalé žití, které bude obklopené přírodou a řadou chráněných oblastí, nastěhujte se na Prahu 10 – Dubeč. Bydlení v rámci developerského projektu Viladomy Dubeč, v jehož blízkosti se nachází třeba rybníky Lítožnice, přírodní park Říčanka či lom Rohožník.

Tím však výčet kladů tohoto místa dozajista nekončí. Spolehnout se můžete také na bohatou občanskou vybavenost. Děti ocení školská a sportovní zařízení. Dospělí se zase mohou radovat s různých obchodů, restaurací a lékařských služeb.

Pakliže vám přece jenom bude na Praze 10 – Dubeč něco chybět, využijte autobusové dopravy nebo 15 minut vzdáleného metra A – Skalka a vydejte se do centra metropole. Disponujete-li osobním vozem, na pražském okruhu se octnete v průběhu asi pěti minut.

Lokalitu developerského projektu Viladomy Dubeč si jednoduše zamilujete. Jde totiž o spojení občanské vybavenosti a zajímavých přírodních krás.

Podobné články

Sdílet článek