Developerské projekty Sekyra Group

Dec 23, 2014 by

Developerské projekty Sekyra Group

Sníte o spokojeném bydlení v hlavní metropoli a hledáte vhodnou lokalitu, potažmo samotnou nemovitost? Zaměřujete se na novostavby, které přináší moderní architekturu, propracovanost každého detailu a velkou funkčnost?

Potom zkoumejte byty Praha 4, jež mohou být ztělesněny několika bytovými komplexy nabízejícími desítky bytů. Objekty v příjemné dostupnosti od hlavního centra města, stejně tak i poblíž důležité vybavenosti, jako jsou obchody, hřiště, restaurace a mnohé další.

Jak vypadají byty Praha 8?

Pakliže se podíváte hlouběji do developerské nabídky zmíněné společnosti, jistě vašemu oku neunikne ani oblast Prahy 8. Právě tam se tyčí nevšední a velice originální projekt Rohan City. Ten je působivý již na samotný pohled.

Jde o bydlení ve vysokém standardu, o čemž se přesvědčíte nejenom v interiéru, ale také v exteriéru, jenž je plný zeleně a relaxačních míst. Byty Praha 8 přináší dosti funkční a osobitý celek, u něhož vám nebude chybět ani dostatek sportovního vyžití.

Projekty, které stojí za zhlédnutí

Developerská společnost Sekyra Group patří dlouhá léta k profesionálním odborníkům, jež za sebou zanechávají velice kvalitní obydlí zhmotněné především v podobě bytových jednotek nebo rodinných domů.

02_2011_002

Zde je malý příklad, na jaké developerské projekty Sekyra Group vlastně můžete narazit.

  • Rezidence Korunní
  • Dolní Počernice I a II
  • BelariePark II
  • Rezidence Hřebenky Z a mnohé další

Vždy jde o propracovaný koncept, na jehož tvorbě se podílejí vyhlášení architekti a návrháři. To se mimochodem promítá do celkového vyhotovení, které je s přihlédnutím k aktuální době velice nadčasové a originální.

Pořiďte si bydlení v jednom z uvedených developerských projektů a splňte si svůj sen o komfortním a pohodlném bytu, kde naleznete dostatek životního místa.

Podobné články

Sdílet článek