Kde hledat nové byty v Praze?

Dec 23, 2014 by

Kde hledat nové byty v Praze?

V posledních několika letech se doslova rozrostl boom v nakupování novostaveb a lukrativních nemovitostí na území hlavního města. Developerské projekty v Praze, které mohou nabývat nejrůznějších podob a vyskytují se v odlišných lokalitách.

K dlouhodobě prověřeným tvůrcům a budovatelům těchto bytových komplexů patří bezpochyby společnost Finep, jejíž realitní portfolio je v každém případě znamenité. Vybírat si můžete v rámci odlišně rozmístěných objektů, jež nabízí hned několik bytových jednotek k prodeji.

Pojďme se s aktuální nabídkou seznámit trochu blíže.

Jak vypadají nové byty v Praze 5?

Typickým představitelem v této lokalitě bude určitě developerský projekt Britská čtvrť, který má za sebou několik úspěšných fází, mezi nimiž jsou jak byty v osobním vlastnictví, tak v tom družstevním. Vybrat si proto může skutečně každý.

Potenciálním rezidentům jsou předkládány byty s maximální bezpečností, podzemním garážovým stáním, kamerovým systémem nebo bezbariérovým přístupem. Nové byty v Praze 5 samozřejmě neopomínají ani na to nejdůležitějším, čímž je pevné zázemí pro malé děti v podobě dětských hřišť.

Prodej bytů v Praze v podání společnosti Finep

Při shánění nové bytové jednotky se však nemusíte omezovat pouze výše zmíněným projektem. Tento developerský subjekt vám toho nabízí daleko více:

  • Kaskády Barrandov
  • Nad Přehradou
  • Harfa Park
  • Prosek Park

BNPI_C_camera02_900

Záleží pouze na vás, zdali chcete žít na Praze 10, Praze 9 nebo kdekoliv jinde. Ať už půjde o jakýkoliv prodej bytů v Praze, vždy budete mít jistotu, že se jednotlivé komplexy nachází na místech s bohatou občanskou vybaveností a příjemnou dopravní dostupností.

Zaměřte se na realitní nabídku společnosti Finep a užívejte si cenově dostupného nadstandardu, který vám bude prezentován za bezkonkurenční ceny na současném trhu.

Podobné články

Sdílet článek