Designové samolepky na zeď

Sep 30, 2014 by

Designové samolepky na zeď

Přemýšlíte, že si pořídíte nové dekorace do obývacího pokoje nebo uděláte radost svým dětem kreslenou postavičkou do pokojíčku? Nemusíte zdlouhavě kreslit motivy na zeď barvami.

Stačí se podívat na samolepky na zeď. Nejenom že jejich aplikace je velmi jednoduchá, ale pokud Vás už motiv přestane bavit, můžete ho jednoduše oddělat nebo dát na jiné místo. Navíc máte na výběr z desítky motivů, proto nemusíte mít strach, že se Vám nic nebude líbit.

Samolepky na zeď se v posledních letech staly trendem a to hlavně z toho důvodu, že jde o rychlý, levný a jednoduchý způsob, jak přeměnit Váš dům. Radost si užijete nejen po nalepení samolepky, ale i při jejím výběru.

Samolepky jsou primárně určeny pro hladké povrchy.
Pokud jste se rozhodli aplikovat je na štukové omítky s hrubším zrnem, je aplikace problémová, ale ne nemožná. Dalším problémovým místem jsou zdi s nátěrem sytých barev. I tam samolepky většinou perfektně nepřilnou na zeď. Neznamená to ale, že na tyto povrchy samolepky nemůžete aplikovat. Pouze to znamená, že při aplikaci musíte být více pozorní a trpěliví, jelikož bude nejspíš potřeba častěji samolepce pomáhat z přenosové fólie na Vámi vybraný povrch.

3 hlavní výhody samolepek na zeď

Nízká cena – nemusíte investovat tisíce, abyste si pořídili některý ze skvělých doplňků domácnosti.

Jednoduché nalepení – místo, které si vyberete pro nálepku, stačí pouze očistit a zajistit, aby byl povrch suchý a rovný.

Dlouhodobá záležitost – samolepky na zeď jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které Vám vydrží několik let.

Jak nalepit samolepky na zeď

Aplikace samolepek je snadná. Větší a složitější motivy však vyžadují trpělivost a někdy je lepší spolupráce dvou lidí. Samolepky jsou standardně dodávány na tzv. přenosové fólii, díky které je aplikace pohodlná především u složitějších motivů. Podrobný návod je vždy přiložen u každé samolepky.

Podobné články

Sdílet článek