Zařizujete si novou kuchyni? Volte správnou velikost dřezu

Dec 2, 2019 by

Zařizujete si novou kuchyni? Volte správnou velikost dřezu

Pokud jste zainvestovali do koupi nového domu a chystáte se zrekonstruovat tamější kuchyni, určitě budete vybírat nejen kuchyňskou linku, ale také budete vybírat mezi nejhezčími kuchyňskými dřezy. Právě při výběru kuchyňských dřezů a jejich dřezových baterií se lidé dopouští jedné velké chyby, která je pak bude provázet každý den. Tou chybou je výběr příliš malého dřezu.

Zařizujete zrovna svou vysněnou kuchyni? Pokud ano, pravděpodobně chcete, aby byla co nejmodernější a co nejstylovější. Chcete, abyste se takovou kuchyní mohli chlubit, a tak ji volíte spíše do tmavších odstínů, opomíjíte nábytkové úchytkya volíte výsuvnou zásuvkovou lištu. Kromě toho také sháníte po obchodech ten nejlepší kuchyňský dřez, který vám bude do kuchyně opravdu skvěle zapadat.

Mnozí lidé se však dívají na to, jak dřez vypadá, ovšem už se nedívají na to, jak velký dřez je. Na velikost dřezu se však nesmí zapomínat, v kuchyni se přece jen tráví hodně času a dřez je využíván dnes a denně.

Malý dřez do kuchyně nepatří

Většina lidí dělá tu chybu, že když investuje do kuchyně, investuje zároveň do malého dřezu, protože si pořizují myčku. Ovšem i v případě, že se v domácnosti nachází myčka, se musí kuchyně vybavit dostatečně velkým kuchyňským dřezem, v němž se bude dát v případě potřeby umýt nádobí.

Ve dřezu se mimo jiné neumývá jen nádobí, ale také se omývají potraviny, cedí se těstoviny nebo čistí se zelenina.

Malý dřez nedovolí správnou manipulaci s větším nádobím

Pokud budete investovat do malého dřezu, můžete se rozloučit se snadnou a správnou manipulací s větším nádobím. Navíc při manipulaci s nádobím v malém dřezu stříká voda všude okolo, tudíž snadno zateče do spojů. Linka tak začne bobtnat a zvlní se.

Předcházejte těmto problémům tak, že budete investovat do správně velkého dřezu, který navíc zajistí správnou a snadnou manipulaci s jakkoli velkým nádobím.

Podobné články

Tagy

Sdílet článek