Venkovní rolety jsou praktickou součástí každé nemovitosti

Oct 13, 2017 by

Venkovní rolety jsou praktickou součástí každé nemovitosti

Člověk potřebuje čas od času vytvořit stín ve své domácnosti. Zabránit slunečním paprskům pronikat do útrob dané místnosti nebo si zajistit odpovídající soukromí před pohledy lidí zvenčí. To lze samozřejmě udělat nejrůznějšími způsoby.

Nejsou to však jenom klasické vnitřní žaluzie, na něž je velká spousta lidí zvyklá. Do popředí zájmu mnohých majitelů nemovitostí se dostávají rolety. Venkovní prvek, který nemusí plnit pouze roli praktickou, ale také dekorativní. O tom vás ostatně přesvědčí následující řádky.

Předokenní rolety libovolného typu

Jak prozrazuje název těchto produktů, venkovní rolety jsou umístěny před oknem, nikoliv za oknem. Povětšinou jde o hliníkové profily, s nimiž se samozřejmě pojí kladné vlastnosti. Nejenomže vytvoří dokonalé zatemnění místnosti, ale působí i bytelný dojmem. Lze je tedy považovat za pomyslný bezpečnostní prvek rodinného domu či jiného typu objektu.

Hliníkové rolety můžete volit na základě odlišných kritérií. Jedním z nich je například to, jakým způsobem jsou zakomponovány do stěny budovy. Jestli mají být viditelným prvkem či nikoliv. Setkat se můžete s nejrůznějšími variantami.

  • Předokenní rolety se zkoseným boxem
  • Předokenní rolety s kulatým boxem
  • Předokenní rolety s podomítkovým boxem

Ať už zvolíte jakékoliv výše uvedené rolety, vždy se stanou originální dominantou nemovitosti.

Předokenní rolety s pohonem

Pokud si myslíte, že kvůli stínu v pokoji budete muset ručně stahovat a následně vytahovat hliníkové rolety, jste značně na omylu. Dnes jsou s tímto exteriérovým prvkem aplikovány také elektrické motory, jež udělají spoustu práce za vás.

Za pomoci jediného ovládacího tlačítka si dopřejete stín i soukromí. Pořiďte si kvalitní venkovní rolety do své nemovitosti a nebojte se je zkombinovat s praktickým časovým nastavením. V této oblasti s můžete obrátit na společnost HIXON, která má v tomto oboru dlouholeté zkušenosti.