Rezidence Topolová – ideální místo pro pronájem i koupi bytu

May 31, 2015 by

Rezidence Topolová – ideální místo pro pronájem i koupi bytu

Rozhodnout se pro bydlení v hlavním městě je jistě krok správným směrem. Praha totiž nabízí více možností pro zisk lépe placeného zaměstnání, najdete zde více kvalitních škol pro vaše děti a současně budete neustále v centru kulturního dění.Obvykle má stěhování do Prahy jeden velký háček, a tím je vysoká cena nemovitostí, což možná i vás odrazuje. Pokud je tomu tak, potom vás náš tip určitě potěší. Našli jsme totiž místo, kde je možné si byt levně pronajmout i výhodně koupit. Co Rezidence Topolová nabízí i pro vás?

Levný pronájem bez provize!

Jestliže hledáte levné ubytování v Praze formou pronájmu menšího bytu, je pro vás Rezidence Topolová určitě tím pravým místem. Aktuálně je zde možné si pronajmout byty 1+1 a také garsoniéry. Cena je více než vstřícná – je to pouhých 9 500 Kč případně 10 500 Kč měsíčně včetně poplatků. Podmínkou je, že v jednom bytě mohou bydlet maximálně 3 osoby, smlouva se uzavírá na 1 rok a je možné ji prodloužit. Byty jsou vybaveny moderní kuchyňskou linkou a sociálním zařízením. Potěší, že se platí pouze jedna vratná kauce, a to ve výši 5 000 Kč. Ani z tohoto hlediska se tedy nejedná o žádnou velkou finanční zátěž.

jolis-bydleni.cz_rezidencetopolova_cz_01

Byty nabízí velký komfort za nízkou cenu!

Rezidence nabízí i byty na prodej za velmi výhodné ceny. Aktuální nabídku tvoří několik bytů o dispozicích 1+kk a 2+kk. Všechny byty prošly rekonstrukcí a některé z nich mají moderní, atypicky řešený prostor. Ceník najdete na webových stránkách projektu rezidencetopolova.cz pod byty Praha prodej. Pokud o koupi uvažujete, příliš dlouho se v tomto případě nerozmýšlejte. Zájem je velký. Pokud si potřebujete vyřídit hypotéku, doporučujeme se podívat sem.

jolis-bydleni.cz_rezidencetopolova_cz_02

Proč právě zde?

Důvodů, proč se rozhodnout pro bydlení v Rezidenci Topolová, je hned několik. Je to její strategická poloha, nachází se na Praze 10, odkud je to i do centra města kousek. Další výhodou je plná občanská vybavenost a také celkově klidná atmosféra místa. Potěší i blízkost přírody.

Podobné články

Sdílet článek