Žižkov mění tvář – představujeme projekt NA VACKOVĚ

May 31, 2015 by

Žižkov mění tvář – představujeme projekt NA VACKOVĚ

Žižkov patří mezi nejzajímavější pražské lokality. Má totiž nezaměnitelnou tvář a neobyčejnou atmosféru, takže není divu, že je o bydlení zde stabilně velký zájem. Na vysokou poptávku zareagovala developerská společnost Metrostav Development a.s., která se pustila do výstavby nového projektu NA VACKOVĚ. Zajímavý je hned v několika ohledech…

Projekt, který má originální styl

Projekt NA VACKOVĚ nabídne nové byty na Žižkově v netradičním a velmi moderním provedení. Unikátní je již samotnou kompozicí. V okolí ulice Olgy Havlové vzniknou hned 3 bytové domy, které nabídnou celkem 202 bytů. K dispozici budou byty malometrážní i luxusní velké. Největší zastoupení budou mít byty o dispozicích 3+kk (bude jich celkem 81), a to proto, že lokalita je vhodná zejména pro rodinné bydlení v Praze. V nabídce je i 10 luxusních bytů o dispozici 4+kk.

jolis-bydleni.cz_navackove_cz_01

Byty budou mít prostorné lodžie a balkony. Rezidenti se mohou těšit i na zelené plochy, nacházet se budou mezi objekty, takže vznikne oáza klidu a pohody téměř v centru města. Potěší také, že se v blízkosti nachází parky a bohaté možnosti sportovního vyžití. Nechybí ani kompletní občanská vybavenost, dobrá dopravní obslužnost (v centru jste za několik málo minut) a výhodou je i celková bezpečnost lokality.

jolis-bydleni.cz_navackove_cz_02

Termín dokončení již brzy

Dokončení projektu je naplánováno na konec roku 2016, všechny nové byty Praha 3 by měly být připraveny k předání do 28. 2. 2017. Očekává se velký zájem a vzhledem k tomu je možné byty rezervovat již nyní. Jestliže chcete bydlet v Praze a užívat si všechny její výhody, měl by vás projekt NA VACKOVĚ určitě zajímat. Začněte si proto vyřizovat hypotéku a kontaktujte developerskou společnost Metrostav Development a.s., kontakty najdete na stránkách projektu navackove.cz. Čím dříve to uděláte, tím větší nabídka bytů na vás bude čekat.

Podobné články

Sdílet článek