Zakázková výroba koreb a valníkových plošin

Jun 11, 2019 by

Zakázková výroba koreb a valníkových plošin

Vlastníte nákladní automobily, které využíváte k nejrůznějším činnostem, ať už jde o obor stavebnictví, zemědělství nebo jakýkoliv jiný? Pak se určitě setkáváte s tím, že původní korby nákladních vozů vám mohou být nedostatečné z pohledu velikosti či provedení, popřípadě jsou již zastaralé a potřebují patřičnou obnovu.

Jestliže si myslíte, že takové vozidlo je již odepsané a má nejlepší léta za sebou, jste na omylu. Tak tomu rozhodně není. Dnes vám stačí jediné. Oslovit správného dodavatele a nechat si vyrobit valníky doslova na míru. Jde o cenově dostupnou činnost, která se pojí s vysokou kvalitou vyhotovení a individuálním zpracováním, co se požadavků zákazníka týče.

Libovolné valníkové plošiny

Vezměte si například valníkové plošiny. Ty mohou dosahovat nejrůznějších podob dle potřeb. Jejich výrobním materiálem je nejčastěji ocel nebo hliník, takže o celkové odolnosti a dlouhověkosti nemá cenu v tomto případě polemizovat. Vedle civilní verze se navíc vyrábí také ta vojenská.

Pokud si myslíte, že valníkové plošiny jsou doménou jen vybraných typů nákladních vozů, pak jste značně na omylu. Když se obrátíte na profesionály, jsou schopni vám zhotovit plošiny na libovolné typy vozů. A to dle osobních parametrů.

  • Překližkové podlahy
  • Ocelové podlahové rošty
  • Kotvení v podlaze
  • Hliníkové bočnice
  • Odnímatelné sloupy a střecha
  • Posuvná střecha a plachty

Je pravdou, že u valníkové plošiny se rozhodně nemusíte omezovat. Velikost a vzhled takového prvku máte plně ve svých rukách. To znamená, že plošiny ve výsledku plně odpovídají činnosti, k nímž budou použity.

Valníkové plošiny nejsou tím jediným

U valníkových plošin to pochopitelně nekončí. Opět se dostáváme k tomu, že rozhodující je volba toho správného výrobce. Teprve ten si dokáže poradit i s řadou ostatních koreb na auta libovolného typu. Jen pro příklad můžeme uvést, že oblíbené jsou třeba zemědělské nástavby. Ty jsou přizpůsobeny právě zemědělskému segmentu.

Dalším typickým příkladem jsou klasické sklápěcí korby, ať už jde o ty jednostranné nebo třístranné. Výsledek může být vždy uzpůsoben dle konkrétního zákazníka.

Když už se rozhodne pro individuální výrobu nové korby, měli byste využívat i přidružených profesionálních služeb, k nimž patří minimálně odborná montáž šitá na míru.

Oblíbené služby v tomto segmentu

Když v tomto směru vsadíte na zakázkovou strojní výrobu valníků a koreb, máte šanci dostát i podobným činnostem, jež přijdou vhod. Co byste řekli kupříkladu na výrobu nádrží na pohonné hmoty a oleje, včetně výsledné instalace?

Mezi další profesionální služby se může řadit i kompletní přestavba vozidla dle předpisu ADR, úpravy a servisní práce na nákladních vozech a montáž hydraulických systémů. Když půjdeme do detailu, můžete se setkat i s takovým přepychem, jakým je pálení laserem, ohýbání dílů na CNC a mnohé jiné.

Jak můžete správně tušit, korby na auta nejsou tím jediným, co lze na dnešní trhu získat. Podstatné je vědět, na koho se obrátit.  Mělo by jít totiž rozhodně o zkušeného profesionála v oboru, s nímž se váže dlouhá a bezproblémová minulost. Když si k tomu připočtete ještě pestré produktové portfolio, individuální přístup a zajímavé ceny, není o čem zdlouhavě pochybovat.

Jestliže uvažujete o obnově korby nástavby nebo valníkové plošiny na svém nákladním voze, obraťte se na společnost PORGEST a.s., která je profesionálním výrobcem a dodavatelem takového sortimentu, a kromě jiného vám nabídne i všechny výše uvedené přidružené služby. Dopřejte svému nákladnímu automobilu nové komponenty a prodlužte jejich využitelnost a celkovou životnost. Vyplatí se to.

Podobné články

Tagy

Sdílet článek