Zabezpečení objektů. Chraňte svůj majetek!

Apr 2, 2019 by

Zabezpečení objektů. Chraňte svůj majetek!

Strávili jste příjemný večer v dobré společnosti, abyste po návratu domů zjistili, že jste někde ve víru tance přišli o svoje klíče? V takovém okamžiku je každá rada drahá stejně jako ve chvíli, kdy klíč v zámku zalomíte. V dané chvíli nastává ideální doba k tomu, aby vám přispěchal na pomoc někdo ze zaměstnanců společnosti KEY SERVICE!


Výměna zámků je pro pracovníky společnosti každodenní rutinou
Přestože mnoha podobným zákazníkům je situace trapná a stydí se, že se jim něco podobného vůbec mohlo přihodit, pracovníci společnosti ročně vyjíždí k tisícům podobných událostí. Jsme jen lidi a děláme chyby! Pracovníci KEY SERVIVE mohou tedy při své práci využít svých bohatých zkušeností, přičemž jsou vybaveni nejmodernějším nářadím i přístroji. Někdy není času nazbyt a jde spíše o rychlost než o šetrnost! Jedná se třeba o okamžiky, kdy jsou v bytě malé děti. Pak přijde jistě vhod skutečnost, že zaměstnanci KEY SERVICE jsou schopni na místě provést rychlou výměnu zámků.


V současnosti je ochrana majetku na prvním místě!


Do portfolia společnosti KEY SERVICE patří i volba ideálního zabezpečení daného objektu. Bezpečnostní technik si ví vždy rady, jaký typ zámku, vložky nebo kování je pro zabezpečení vaší nemovitosti tím nejlepším. Zloději jsou dnes čím dál vynalézavější, a proto se doporučuje mimo bezpečnostní vložky a kování využít i bezpečností závory, jež udrží dveře v bezpečí před možným vypáčením. Celá řada zákazníků si dnes nechává doporučit různé druhy bezpečnostních dveří, které představují pro nezvané návštěvníky nepřekonatelnou bariéru.


Vyzkoušejte SGHK!


Větší společnosti si nechávají u firmy KEY SERVICE zhotovit systém generálního a hlavního klíče, který dovoluje prostřednictvím jediného klíče otevřít všechny dveře. Zatímco vedoucí se dostane všude, řadový zaměstnanec jen do kanceláře, ve které pracuje.

Podobné články

Tagy

Sdílet článek