Využijte levné ubytování v Praze

Nov 25, 2015 by

Využijte levné ubytování v Praze

Chystáte se do hlavní metropole a sháníte levný a kvalitní nocleh? Vyrážíte na několikadenní rodinný výlet spojený s poznáváním velkoměsta nebo vás čeká náročná pracovní cesta? Ať už je důvod návštěvy Prahy jakýkoliv, přinášíme vám několik užitečných informací o tom, jak využít levné ubytování ku prospěchu svému.

Je to Ubytovna NEXUS, v jejíchž útrobách naleznete příjemné a všestranné zázemí již od 99 Kč za jedinou noc. Proč v tomto směru platit více, než musíte, když to lze daleko levněji? Ušetřené peníze raději věnujte do prozkoumávání hlavního města, pamětihodností či do gastronomie.

Kvalitní zázemí se vším všudy

K dispozici vám bude ubytovna, hostel i prostorné apartmány. Dvou až čtyřlůžkové pokoje, jejichž součástí může být přistýlka navíc, televizor, sociální zařízení, vana a internet zdarma. Výjimkou není ani bezbariérový přístup.

Vsadíte-li na uvedené ubytování v Praze, vždy se setkáte s čistým a prostorným standardem, který je určen pro kohokoliv. Pro studenty, turisty a zaměstnance pracující na území Prahy.

ubyt new 2

Ubytování u Sazka Arény

K nesporným výhodám tohoto řešení patří nejenom předkládaný komfort a nízké ceny. Je to i samotné situování ubytovny, z níž se budete po metropoli pohybovat velice pohodlně.

  • Na zastávku MHD jen 3 minuty
  • Na stanici metra pouhých 5 minut

Levné ubytování v Praze dokonale nahradí jakékoliv předražené hotely, penziony a obdobná zařízení, v nichž byste utratili daleko více peněz.

Objednejte si ubytování přes internet

Neváhejte a rezervujte si nocleh v Praze prostřednictvím té nejjednodušší cesty. Využijte praktického objednávkového formuláře na internetu a zajistěte si ubytování s dostatečným předstihem. Ubytovna NEXUS je spojena s profesionálním zázemím, čistotou a hlavně pohodlím, jehož se vám dostane v plné míře.

Podobné články

Sdílet článek