Víte, jak svést ženu?

Apr 3, 2020 by

Víte, jak svést ženu?

Ženy jsou pro nás muže velkým tajemstvím. Každý po nich nesmírně touží, ale do hlavy jim nikdo nevidí. Proto se není čemu divit, že se velká spousta z nás setkala z pohledu muže s neúspěchem při svádění mnohých žen. Je to tím, že zkrátka nevíme, jak zaujmout holku, jak ji oslovit, jak správně zapůsobit a být pro ni tím, s kým chce být. Jestliže se vám něco podobného také stalo, v následujících řádcích možná najdete praktickou pomoc.

Jak se seznámit snadno a rychle

Odpověď na otázku, jak oslovit holku nemusí být natolik univerzální, jak se na první pohled zdá. Každý vypadáme jinak a vystupujeme jinak. Je však pravdou, že jistý recept na úspěch by tu byl. Muži od přírody hledají krásné ženy pro sex a potěšení. To není nic nového. Ženy to mají ale jinak.

Ty chtějí komplexní balíček. V mnoha případech jim nestačí jenom fyzično, jak by si mohl, kdo myslet. Ženy chtějí jednoduše řečeno alfa samce, dominantního jedince, vůdce a sebevědomého chlapa. Balení holek z pozice slabocha a člověka, který si nevěří není moc dobré. Takže pokud chcete vědět, jak na holky, začněte být silnějším a dostupným mužem.

Demonstrujte před ženami svou sílu ve všech směrech. Stůjte si za svými názory, prezentujte se řadou koníčků, nenechte se ovlivňovat ostatními a buďte zkrátka dominantní. Právě takoví muži jsou pro ženy přitažliví. Jestliže máte jasně dané životní cíle a jdete si za svým, vaše úspěšnost při balení holek nabývá kladných výsledků.

Naučte se správně balit holky

Je pravdou, že svádění žen se na první pohled jeví trochu složitě. Ne každý je od přírody alfa samec, ale může se jím stát. A právě v tomto směru vám bude nápomocen internetový portál jaksbalitholku.eu, kde se dozvíte řadu praktických rad, návodů, jak na to, mýtů, faktů a základních pravidel. Věřte, že oním Casanovou se může stát opravdu kdokoliv z nás.

Podobné články

Tagy

Sdílet článek