Vířivky pro dokonalý relaxační zážitek

Apr 22, 2016 by

Vířivky pro dokonalý relaxační zážitek

S vířivkou se v dnešní době setkal jistě každý z nás, ať už na návštěvě u známých nebo ve specializovaném wellness centru. Vodní lázeň spojená s příjemnou masáží těla, na níž si člověk velice rychle zvykne. Pakliže vás vířivka olovila v plné míře, pořiďte si tento moderní výdobytek k sobě domů.

Cenově dostupné a zároveň profesionální řešení představuje společnost Villeroy & Boch. Unikátní vířivky splňující všechny potřebné normy a bezpečností standardy. Prvotřídní technika zabalená v líbivém designu, jež se stane nedílnou součástí vašich interiérů a exteriérů.

Vířivka do domu a na zahradu

Produktová řada uvedeného výrobce je skutečně pestrá, tudíž si na své přijde každý zákazník, včetně těch náročných. Relax a pohodu v bublinkách si užijete nejenom sami, ale také se svými přáteli, protože ty největší vířivky řady Premium Line, nabízí relaxační prostor až pro osm lidí najednou.

Novodobé technologie, několik masážních programů, snadné ovládání, ekonomický provoz a individuální masírování jednotlivých partií těla. To je pouze malá ochutnávka toho, co vás čeká v podání domácí vířivky Villeroy & Boch, která je dodávána včetně ozonátoru, filtrace a osvětlení.

Tento výrobce se však nezaměřuje pouze na rodinné prostředí, ale i na to komerční.

Vířivky do komerčních prostor

V tomto směru jsou nabízena charakterově a vizuálně odlišná řešení nabývající rozdílných podob, rozměrů a tvarů. Italské komerční vířivky splňují ty nejpřísnější hygienické požadavky a stávají se dokonalým a provozně nenáročným doplňkem jakéhokoliv wellness centra, hotelu a jiných zařízení.

Profesionální provedení Villeroy & Boch, s nímž budou hosté spokojeni v každém ohledu.

Dopřejte si kvalitní vířivou masáž na vyšší úrovni. Poznejte opravdovou a nefalšovanou relaxaci, jíž se můžete oddávat kdykoliv se vám zachce.

Podobné články

Sdílet článek