Ten pravý plot pro váš dům

Jun 16, 2017 by

Ten pravý plot pro váš dům

Máte svůj domek se zahradou oplocený, ale přesto se v něm necítíte úplně bezpečně? Měli byste uvažovat o betonovém plotu, který s pocitem bezpečí přináší také dostatek soukromí. S volitelnou výškou plotu volíte i úroveň soukromí. Plot může dosahovat výšky až 2 metry, což zajistí soukromí před zvídavými sousedy či kolemjdoucími.

Jedná se o velmi atraktivní typ oplocení, se kterým si můžete dokonale vyhrát tak, aby splňoval i ta nejnáročnější kritéria. Pokud je vaše oplocení jen dočasné a rádi byste jej vyměnili za něco nového a vkusného, betonový plot je to pravé pro vás i vaše bydlení.

Praktický a stylový

Betonový plot je vyroben z kvalitního betonového materiálu a je maximálně odolný vůči slunečnímu záření, dešti, sněhu i mrazu. Plot nevyžaduje speciální údržbu a má velmi dlouhou životnost. Při výběru betonového plotu je potřeba mít představu o tom, jak by měl výsledný plot vypadat. Vybírat lze z několika variant. Betonový plot může být dekorován jednostranně či oboustranně, jestli si necháte betonový plot namontovat odborníky nebo to zvládnete sami. Dále můžou být jednotlivé panely dekorovány v různých odstínech a také motiv je na výběr. Zakončení plotu pak může být rovné, zaoblené s dekorem nebo zdobeno dřevěnými latěmi.

Jednou z velmi oblíbených variant je oboustranný betonový plot s horním panelem vyplněným dřevěnými příčkami, které působí přírodně a doplňují zároveň vaši zahradu. Příčky mohou být umístěny těsně u sebe případně s mezerami mezi sebou. Montáž samotného plotu není náročná, a pokud jste alespoň trochu manuálně zruční, bude to pro vás snadné. Beton je však těžký a při montáži vyššího plotu je potřeba montáž provádět alespoň ve dvou lidech případně oslovte firmu, u které plot budete pořizovat. Stačí vykopat dostatečně hluboké otvory pro umístění betonových sloupků, sloupky usadit a mezi ně jsou potom vloženy betonové desky. Nyní už nic nebrání vašemu spokojenému a bezpečnému bydlení.

 

Podobné články

Sdílet článek