Skladujte pneumatiky levně a efektivně

Feb 23, 2016 by

Skladujte pneumatiky levně a efektivně

Zná to bezpochyby každý majitel dopravního prostředku. Doma není nazbyt žádné místo, a proto si všechny přebytečné sady kol každý půlrok uskladňujete v pneuservisech, kde za tuto službu platíte nemalé peníze. Přitom to lze vyřešit tak jednoduše a s minimálním požadavkem na prostor.

Nápomocny vám budou speciální pneuregály, které velice pohodlně umístíte ke zdi a vyrovnáte do nich všechny pneumatiky. Doplněk nenáročný na plochu a poskytující úložné místo až ve třech patrech. Tak nějak má vypadat ekonomické skladování pneumatik.

Policové regály vysoké kvality

Budete-li investovat do výše uvedeného řešení, rozhodně volte prověřené výrobce, u nichž máte záruku precizního vyhotovení, celkové odolnosti, stability a v neposlední řadě i dlouhé životnosti. Teprve takový regál na pneu naplní vaše požadavky do nejmenšího detailu a přinese tížená ovace.

Tím zmiňovaným subjektem je společnost REGALSISTEM s.r.o., jež na trhu působí dlouhou dobu a jejíž portfolio je skutečně bohaté.

Výšková nastavitelnost těchto regálů dokonce nevyžaduje žádné šroubování, takže si prostor pro pneumatiky nastavíte dle jejich konkrétních velikostí a parametrů.

Pneuregály do servisů

Jak asi každý čtenář tohoto článku správně tuší, není tento sortiment určen výhradně do domácího prostředí. Jde také o ideální doplněk velkých pneuservisů, kde dochází ke skladování letních a zimních pneu. Variabilní a mobilní řešení, které lze s pomocí přídavného sloupce pohodlně rozšířit dle daného prostoru.

Nakupujte policové regály na pneu na těch správných místech a investujte do prověřené a certifikované kvality. Celokovové regály, jež velice rychle dokáže složit každý domácí kutil.

Výměna sezónních pneumatik se blíží mílovými kroky, tak neváhejte a vybavte své garáže a servisy vhodným odkládacím místem.

Podobné články

Sdílet článek