Sanační práce na klíč

Jun 14, 2018 by

Sanační práce na klíč

Znají to především majitelé postarších nemovitostí. Vlhké zdi, opadávající omítka a problémy s hromaděním vody v blízkosti objektu. Co je na všem ještě smutnější, že něco podobného zažívají výjimečně také majitelé novostaveb. Tento problém ale můžete poměrně rychle řešit, aniž byste se do celého procesu nápravy více angažovali.

To, co vám ve výše uvedených situacích pomůže bude sanace. Pod tímto výrazem si můžete představit spoustu úkonů, jakými jsou vysoušení zdiva, sanace omítky, injektáž zdiva a podobné věci. Je samozřejmě pochopitelné, že nic takového asi nezvládnete sami, alespoň ne bez dlouhodobých zkušeností a potřebného náčiní.

Obraťte se na specialisty přes sanace

Nejlepším řešením je využít profesionálů v této oblasti. Teprve kvalitní firma zaměřující se na sanace betonu, chemické sanace zdiva a ostatní procesy vám dokáže pomoci. Takový subjekt byste měli začít shánět ihned poté, kdy začnete v interiéru či exteriéru domu bojovat s přehnanou vlhkostí. Právě na základě ní totiž dochází ke tvorbě plísní. Důsledky tak mohou nabývat hned dvojích podob.

  • Pozvolné znehodnocování budovy, rozpadávání zdiva a narušení statiky objektu.
  • Zdravotní potíže způsobené vdechováním látek uvolňujících se z plísní.

Sanace mohou být realizovány i kvůli jednorázovým věcem, jakými jsou například povodně, kdy může dojít k zatopení domů a libovolných typů staveb. I v takových situacích nachází sanační práce své zásadní uplatnění a mohou pomoci při rychlém odvodnění a zbavení se nežádoucí vlhkosti.

Sanace lze realizovat odlišnými metodami

Jestliže si myslíte, že sanace omítky, vysoušení zdiva nebo sanace betonu probíhá drastickými zákroky a složitými stavebními procesy, jste na omylu. V tomto směru lze vybírat z mnoha metod, které se nejčastěji dělí na ty přímé a nepřímé. S takovým rozhodnutím, potažmo realizací vám samozřejmě poradí zmiňovaní profesionálové, jež musíte oslovit. Jen pro představu uvedeme několik typů sanačních prací, jejichž výsledek vás velice mile překvapí.

  • Mechanické metody, kam nejčastěji patří vkládání plastových desek nebo fólii do předem vytvořených otvorů.
  • Vzduchové metody, při nichž dochází k vytvoření ideálního prostředí pro vypařování vody.
  • Elektroosmoza je metodou vznikající za pomoci stejnosměrného elektrického proudu.
  • Chemická sanace zdiva je spjata s napouštěním otvorů speciálními chemickými přípravky zabraňujícími vstupování vlhkosti do nemovitosti.
  • Povrchová impregnace je řešena prostřednictvím nátěrů.

To je pouze malá ochutnávka toho, jakým způsobem lze realizovat profesionální sanační práce, které se samozřejmě odlišují svou složitostí a cenovými náklady.

Zkušenosti a komplexní servis

Sanace, to je proces, jež vyžaduje jisté know-how a velké znalosti v daném oboru, na něž byste měli cílit pokaždé, když budete řešit injektáž zdiva, sanace betonu a jim podobné procesy. V okamžiku, kdy oslovíte skutečné odborníky specializující se na sanace, docílíte požadovaného výsledku. Vedle základní nabídky služeb však vyžadujte i profesionální a individuální přístup, včetně kompletního servisu od A až do Z. Díky tomu se pak nebudete muset o cokoliv starat a vysoušení zdiva bude provedeno odborně a dobře.

Jestliže v této oblasti hledáte specialistu na slovo vzatého, pak se obracejte na společnost KPS – Praha spol. s r.o. Ta má totiž letité zkušenosti v oboru, a kromě sanace zdiva nabízí i řadu přidružených služeb navíc, jakými jsou zednické práce, výkopové práce, malování, instalatérství, elektroinstalace a jim podobné. Díky tomu máte záruku komplexnosti a sanaci realizované na klíč vašim náročným požadavkům. Tak neváhejte a zatočte s nežádoucí vlhkostí.

Podobné články

Sdílet článek