Rychlý prodej nemovitostí není ničím neobvyklým

Aug 21, 2018 by

Rychlý prodej nemovitostí není ničím neobvyklým

Plánujete prodat nemovitost libovolného typu a nejste v této oblasti moc zběhlí? Pak vám nezbývá než takovou věc řešit s naprostými profesionály. Pomoci vám může například realitní kancelář Ostrava pod taktovkou společnosti TB Reality.

Právě u této významné realitní firmy se domůžete komplexního servisu, jež mimochodem nemusí být spojen jen se samotným prodejem, ale také nákupem nemovitosti.

Reality od A až do Z

Výše uvedená realitní kancelář se zaměřuje na všechny reality bez výjimky. Nemusíte tak řešit otázku typu objektu. Je jedno, zda půjde o prodej bytu Ostrava, pronájem bytu, rodinného domu nebo stavební parcely.

Vzhledem k tomu, že tato společnost vznikla spojením Flex IN a Tomáše Bartuska, lze očekávat stabilní zázemí, flexibilitu a letité zkušenosti. Zárukou vám bude vždy profesionální realitní makléř, s pomocí něhož dospějete k maximální spokojenosti. Výčet služeb tohoto subjektu je mimochodem více než bohatý.

  • Odhad tržní ceny
  • Průkaz energetické náročnosti budov
  • Pomoc při financování
  • Právní servis
  • Focení a natáčení nemovitosti
  • Marketing

Jak můžete správně tušit, s firmou TB Reality se nemusíte o cokoliv starat a vše za vás bude vyřešeno od samotného prvopočátku až po vynikající výsledek. Zkrátka All inclusive servis se vším všudy.

Nemovitosti jako na dlani

Nechte si provést odhad tržní ceny nemovitosti a dodejte jí zcela novou a osobitější tvář při jejím prodeji. Protože právě kvalitní prezentace je tím, co prodává a může vám přinést daleko větší výdělek. Spojte se s partnerem Chytrého Honzy, což je proslulý odborník na finance jen s tím rozdílem, že TB Reality jsou specialistou na nemovitosti.

Poznejte na vlastní kůži, jak funguje rychlý prodej nemovitostí, jaké služby můžete získat online a obdržte spoustu dalších informací o tom, jak vlastně funguje novodobý trh s realitami. V dnešní době máte zkrátka na výběr a nemusíte v tom být sami.

Podobné články

Sdílet článek