Rodinné domy

Sep 6, 2018 by

Rodinné domy

Projekty domů si jen málokdo dokáže zpracovat sám, protože jde zároveň o technické výkresy, podle níž se provádí následné stavební práce. Naše projekční kancelář pro projekty bungalovů nebo domů s obytným podkrovím vlastní oprávnění s autorizací bez něhož není možné získat stavební povolení. Pokud chcete v tomto směru setkat s individuálním přístupem, kvalitou a odborným poradenstvím, obraťte se na zkušené odborníky z oboru.

Sníte o bydlení v rodinném domě, jež bude do podrobného detailu korespondovat s Vašimi představami? Pokud je tomu tak, měli byste při realizaci tohoto plánu začít pěkně od začátku. Tím je samotný návrh konkrétního projektu ať už se jedná o projekty vícepodlažní domů nebo domů přízemních, které v současné době mají nárust nebo rodinné domy stavěné do patra.

Projekty bungalovů

Oslovte společnost PROZI, ať už plánujete výstavbu nové nemovitosti nebo je vaší prioritou náročná rekonstrukce stávající budovy.

Vsaďte na profesionální projekty rodinných domů, které se budou pyšnit nízkoenergetickými hodnotami. Nechte si svůj vysněný objekt prezentovat s pomocí speciální počítačové animace, k níž získáte také průkaz energetické náročnosti, zaměření pozemku či výsledky radonových průzkumů.

Společnost PROZI

Jde o projekční kancelář, která se v tomto segmentu pohybuje více, jak 16 let. A výsledek? Tím jsou propracované studie, na základě nichž budete moci zpracovat projekt a  následně vlastní stavbu domu šitého přímo na míru.

Jestliže máte zájem, vyberete si projekty bungalovů z našich návrhů, které jsou uvedené na webových stránkách.

Pokud však máte jasnou vizi, popřípadě prahnete po určitých úpravách a změnách, přichází na řadu individuální zpracování projekty domů spojené s celou řadou výhod.

  • 3D vizualizace, s pomocí níž si vytvoříte představu o jednotlivých prvcích
  • dispozice rodinného domu přesně dle Vašich představ a orientace na světové strany
  • odborné rady při návrhu a budoucí podobě objektu

Podobné články

Sdílet článek