Rodinné domy – vyberte si z nabídky

Jun 18, 2015 by

Rodinné domy – vyberte si z nabídky

Východní část hlavního města je zajímavou lokalitou pro trvalé bydlení. Oblast, v níž se rodí velká spousta developerských projektů, které má pod křídly skupina Living Prague. Ta nabízí prodej rodinných domů Praha východ za bezkonkurenční ceny.

V jejím produktovém portfoliu objevíte hned několik projektů nacházejících se na poklidných místech.

  • Tuchoraz
  • Doubravčice
  • Tuřice

Moderní rodinné domy Unhošť

Využít bezpochyby lze i jiné realitní nabídky od profesionálních společností. Jednou z nich je kupříkladu Euro Development. Specialista na výstavbu nemovitostí, jehož Rodinné domy Unhošť vás jednoznačně okouzlí.

Jde o soubor 42 objektů tvořených přízemními bungalovy a patrovými domy, kde lze narazit na rozdílné podlahové plochy od 63 m2 do 153 m2. Dispozice objektů jsou 2+kk a 4+kk. Zvolíte-li vícepodlažní variantu, dostane se vám členění 4+kk až 6+kk.

Domy na prodej Praha, z nichž se budete oddávat příjemnému výhledu po okolí, zajistíte si praktické garážové stání a domůžete se rozlehlé přírody na dosah. Právě klid a soukromí jsou tím, co dělá z projektu Domy Unhošť – Terasy tak lukrativní model obydlí.

Vysněný dům dle přání rezidenta

Neomezujte se při výběru svého budoucího bydlení a vsaďte na specializované realitní portály, které vám umožní vyhledávat mezi desítkami developerských projektů po celém území Prahy. Pořiďte si dům nebo bytovou jednotku s nadstandardní výbavou, jež vás svým zpracováním uspokojí ve všech ohledech.

Investujte do rodinného obydlí, které bude vaše. Vsaďte na lukrativní typy nemovitostí, jejichž dobrá adresa vám zprostředkuje širokou občanskou vybavenost a prvotřídní dopravní dostupnost. Ať už to bude nabídka jakékoliv z výše uvedených společností, pokaždé se lze těšit na kvalitu, originalitu a moderní architektonickou podobu.

Podobné články

Sdílet článek