Půjčovna dodávek pro každý váš záměr

Dec 29, 2019 by

Půjčovna dodávek pro každý váš záměr

Někdy je potřeba zajet jen pár bloků pro objemný nákup nebo dodané zboží, jindy zase potřeba vyřídit něco v jiném městě. V obou případech se může stát, že zrovna nemáte vlastní adekvátní vozidlo. V takových situacích uvítáte možnost pronájmu užitkového vozu, tedy konkrétně dodávky.

Ať už jste podnikatel, soukromá osoba nebo živnostník, naše půjčovna dodávek je vám k dispozici pro všechny vaše záměry se stále stejným kvalitním servisem a vozidly.

Dostupnost všem a vždycky

Vozový park naší půjčovny dodávek je klientům k dispozici 7 dní v týdnu v rozmezí 8 – 21 hodin. V případě potřeby jiných časových dispozic je možné si domluvit kteroukoli jinou hodinu a náš personál váš bude čekat.

Naše vozy poskytují reklamní plochu, což je důvodem našich vynikajících cenových podmínek s garancí těch nejnižších na trhu půjčoven dodávek. Zároveň tak udržujeme vysoký standard služeb. 

Vozy se stálou údržbou

Náš tým techniků věnuje kontrole vozidel v našem parku stálou pozornost, což zaručuje jejich špičkový provozní stav. Všechny jsou vybaveny dálniční známkou a samozřejmostí je stále dostupná asistenční služba pro všechny nesnáze, které mohou na vašich cestách číhat. Dále vám rádi zapůjčíme stěhovací rudlíky, kurty na kotvení nákladu, pronajmeme palubní navigaci či poskytneme energo nápoje. 

Co je potřeba od vás?

Není toho mnoho. Od všech klientů požadujeme řidičský průkaz pro vozy skupiny B, občanský průkaz a vratnou kauci ve výši 5000 Kč. Poplatek konkrétního pronájmu se hradí samostatně. V případě spolupráce s firmou, jednáme s jednatelem nebo osobou s notářsky ověřenou plnou mocí. Vlastní vůz můžete při vyzvednutí pronajaté dodávky nechat naší centrále.

Kilometry s drobným omezením

Na rozdíl od jiných půjčoven dodávek jsme ve vozech stanovili limit. Jde o další důvod naší příznivé cenové politiky. Krom toho nastavená hodnota neomezuje více jak 95% našich klientů.

Platby pro dnešní dobu

Naše firma sice neakceptuje platební karty, před zapůjčením dodávky je ale možné poslat peníze převodem oproti vystavené faktuře. Kauci přijímá pouze v korunách. Poplatek za samotný pronájem vozidel je však možné uhradit i ve stále populárnějších kryptoměnách – akceptujeme Litecoiny, Ethereum a také Bitcoin.

Ozvěte se, zeptejte se

Pokud vám leží na srdci ještě něco nebo se chcete už domluvit na konkrétním voze, dějte nám vědět na telefon 792 766 944 v čase 8 – 21 hodin nebo na mailovou adresu info@dodavkyfenix.cz.

Podobné články

Tagy

Sdílet článek