Projekty domů od profesionálů

Jan 10, 2018 by

Projekty domů od profesionálů

Projekt rodinného domu si jen málokdo dokáže zpracovat sám, protože jde zároveň o technickou dokumentaci s požadovanými autorizacemi dle oboru zpracování, podle níž se provádí následné stavební práce a vyřizuje ze zákona stavební povolení. Chcete-li se v tomto směru setkat s individuálním přístupem,  obraťte se na naše zkušené specialisty z oboru.

Projekty rodinných domů od naší kanceláře – jde o projekční kancelář, která se v tomto oboru pohybuje více, jak 15 let. A výsledek? Tím jsou propracované studie, na základě nichž budete moci vybudovat vlastní domov šitý přímo na míru.

Uvedený subjekt vám pomocnou ruku podává hned v několika sférách. Jestliže máte zájem, vyberete si individuální projekty domů projekty bungalovů pořípadě i patrové domy.

Pokud však máte představu svoji, popřípadě prahnete po určitých úpravách a změnách, přichází na řadu individuální zpracování, jejichž výhody spatřujeme:

  • volba způsobu vytápění a ohřevu teplé vody dle konzultací
  • dispozice rodinného domu je zhotovena dle přesných představ klienta
  • dispozice rodinného domu se může přesně uzpůsobit orientaci domu na pozemku vůči světovým stranám
  • výpočet tepelných ztrát místností je uzpůsoben podle světových stran na pozemku (je velký rozdíl pokud je místnost na jihu nebo na severu)
  • inženýrské sítě (kanalizace, voda, plyn, elektro) jsou vyvedeny v základové desce dle skutečného stavu na pozemku
  • výběr stavebního materiálu a tepelných izolací do projektu dle konzultací
  • hloubku založení základových pasů podle typu zeminy

Projekty bungalovů

Oslovte naši firmu, ať už plánujete výstavbu nové nemovitosti nebo je vaší prioritou náročná rekonstrukce stávající budovy, využijte naše služby projekty bungalovů jsou naší dlouhodobou doménou. Využijte inženýrské činnosti, včetně pomoci při výběru stavební firmy, jež bude realizovat finální dílo.

Vsaďte na profesionální služby, které se budou pyšnit nízkoenergetickými až pasivními hodnotami. Nechte si svůj vysněný objekt prezentovat s pomocí speciální počítačové animace, k níž získáte také průkaz energetické náročnosti, zaměření pozemku či výsledky geologický, radonových i jiných průzkumů.

Podobné články

Sdílet článek