Profesionální regály na pneu

Oct 5, 2015 by

Profesionální regály na pneu

Přezouvání na zimní pneumatiky se blíží závratným tempem. Tato doba postihuje nejenom řidiče, ale také nejrůznější pneuservisy, jež mnohdy bojují s nedostatkem místa pro uskladnění pneumatik. Patříte-li mezi ně, jistě se vám nabízí velice efektivní a praktické řešení.

Jsou to moderní pneuregály, které lze mimochodem využívat nejenom v komerčním, ale i v soukromém sektoru. I v obyčejné malé garáži naleznou své místo a pomohou vyřešit problém, kam s úschovou pneumatik.

Policové regály rozdílného provedení

Vyžadujete-li od tohoto doplňku vysokou kvalitu zpracování, dlouhou životnost a prvotřídní povrchovou úpravu, zaměřte se na produktové portfolio společnosti REGALSISTEM s.r.o., kde jednu část tvoří právě policové regály tohoto typu.

K základnímu sloupci o dostatečném rozměru máte možnost přikoupit ještě sloupce přídavné, jež vám rozšiřují prostor pro úschovu pneumatik, ale také disků kol. V tomto směru oceníte jistě patřičnou variabilitu, která se do značné míry přizpůsobí daným místnostem.

Celokovové regály přináší výškové nastavení polic v rozpětí 33 cm, a to tím nejjednodušším způsobem, za pomoci šroubování.

Pryč s povalujícími se pneumatikami

Udělejte si konečně pořádek ve své dílně nebo pneuservisu. Pořiďte si pevný a bytelný regál na pneu, s nímž ušetříte skutečně hodně místa. Společně s lehkou a odolnou konstrukcí obdržíte i návod na montáž, tudíž vše sestavíte v průběhu velice krátkého okamžiku.

Společnost REGALSISTEM s.r.o. je dlouhodobým odborníkem na policové regály a mnohé další. Máte-li jakékoliv požadavky v této oblasti, neváhejte oslovit tyto specialisty, kteří vám navrhnou a doporučí řešení šité na míru.

S vynikajícími výše popisovanými vlastnostmi pneuregálů souvisí i jejich zajímavá pořizovací cena. Ta potěší bezpochyby každého muže a majitele autodílny.

Podobné články

Sdílet článek