Při stěhování dejte pozor na nádobí

Oct 24, 2014 by

Při stěhování dejte pozor na nádobí

Největší problém bývá s tím, jak přestěhovat nádobí a všechny křehké, snadno rozbitelné věci. Zde si budete muset dát tu práci a každý křehký kus zabalit zvlášť do novin nebo například do ručníků a teprve pak opatrně naskládat do krabic.

Krabice s křehkými věcmi pak pro jistotu ještě označte, ať vy nebo stěhovací firma víte, že je potřeba s danou krabicí zacházet opatrně.

Postupné stěhování

Pokud máte možnost stěhovat se do vašeho nového bydlení postupně, pak se toho nebojte a pusťte se do toho, nebudete aspoň muset stěhovat tolik věcí najednou. Začněte prvně stěhovat věci, bez kterých se ve starém bydlení zatím obejdete, jako například knihy, sezónní oblečení nebo obuv a další věci, které denně nepoužíváte.

Ať už se stěhujete jednorázově nebo postupně, sami nebo s pomocí stěhovací firmy, vždy si předem promyslete systém stěhování. Věci balte do krabic tak, aby krabici pak bez problémů unesl jeden člověk. Raději více lehčích krabic, než několik takových, které jen tak někdo neunese. A pamatujte, že promyšlený plán balení je základem úspěšného stěhování a ušetří vám spoustu problémů.

Podobné články

Sdílet článek