Poznejte kouzlo provensálského nábytku

Mar 31, 2019 by

Poznejte kouzlo provensálského nábytku

Nábytek hraje důležitou roli v domácnosti každého z nás. Právě tento doplněk dělá domov domovem a poskytuje nám patřičný komfort. Zároveň vytváří celkovou harmonii v dané místnosti. Možná právě proto byste při volbě nábytku měli být důslední.

Dnes neexistují pouze moderní skříňky, poličky a komody vyrobené z překližek a potažené líbivou fólií. Vydat se můžete daleko propracovanějším směrem, který vám nabídne něco neotřelého, originálního, půvabného a se špetkou historie. Přesně takový je provensálský nábytek, s nímž vás seznámíme trochu podrobněji.

Jak vypadá provensálský nábytek?

Když se zadíváte na nábytek tohoto typu, hned se vám vybaví jistá tradičnost, styl, unikátnost a mnohdy prvky staré doby. Takové modely navíc patří nejenom do starých interiérů, jak by si mohl, kdo myslet. Provensálský nábytek je ideálním doplňkem i do současných a nadčasových domácností. V nich vytváří vynikající estetický dojem.

Provance je něčím, co si hodně rychle zamilujete. V takovém duchu totiž nemusíte počítat pouze s nábytkem, ale také s řadou nejrůznějších doplňků. Ty budou se vším dohromady tvořit jedinečný celek. Ten na vás dýchne blaženou atmosférou a vytvoří onu dech beroucí a krásnou domácnost.

Provensálský nábytek libovolného typu

Jestliže se při zařizování svého bytu nebo rodinného domu vydáte právě tímto originálním směrem, vězte, že kreativitě a nápaditosti se meze rozhodně nekladou. Tento kvalitní masivní nábytek můžete zakoupit v rozmanitém provedení. Ve své podstatě se dá říci, že si s ním můžete zařídit libovolnou místnost v domácnosti. Od kuchyně, přes koupelnu, až po ložnici. Dokazuje to pár níže uvedených příkladů dostupného nábytku.

 • Knihovny
 • Konferenční stolky
 • Komody
 • Noční stolky
 • Šatní skříně
 • Zrcadla
 • Psací stoly
 • Příborníky
 • Jídelní stoly
 • Postele
 • Vitríny a další

V tomto směru můžeme zmínit, že zaměřovat se nemusíte pouze na bílý nábytek, který má v provensálském stylu opravdu unikátní a nezaměnitelnou podobu. Volit můžete i přírodní dřevěné vzory podepisující se na originalitě celé domácnosti.

Vybavte si domácnost ve skandinávském stylu

Nebojte se propadnout kouzlu romantického stylu Provance. Dejte přednost kvalitní výrobě, o níž se mimo jiné starají masivní přírodní materiály z finské borovice. V její prospěch hovoří hlavně vysoká kvalita zpracování. Počítat můžete s maximální odolností a dlouhou životností. Z takového nábytku bude zářit elegance, propracovanost a zároveň určitá nadčasovou. Právě ta z těchto produktů dělá něco univerzálního a zároveň osobitého.

Jak už padla zmínka v průběhu tohoto článku. Vydat se nemusíte pouze cestou provensálského nábytku, ale také nejrůznějších doplňků a dekorací, jež danou místnost ještě více zútulní. A to je přece sen a přání každého majitele nemovitosti.

Bílý nábytek od specialistů

Kvalitní nábytek Provance ohromí naprosto každého. Ať už to bude jídelna z borovice, působivá pracovna, romantická ložnice či jiný masivní nábytek. V tomto směru si můžete vybírat buď z jednotlivých kusů nebo dáte přednost speciálním kolekcím obsahujícím hned několik produktů najednou. Ty jsou pochopitelně dobře zkombinovány, aby tvořily zajímavý a poutavý celek.

Jestliže vás provensálský nábytek oslovil a toužíte jej mít ve své domácnosti, potom se obraťte na dodavatele, který svému oboru dokonale rozumí a umožní vám pestrou volbu z bohatého sortimentu. Individuální přístup, zkušenosti, poradenství a zajímavé ceny. Tohle všechno naleznete například v případě internetového obchodu bilynabytek.cz, kde si každý náročný zákazník přijde na to své. Je nejvyšší čas, aby nábytek Provance rozjasnil vaši domácnost.

Podobné články

Tagy

Sdílet článek