Policové regály do dílny i garáže

Jan 22, 2019 by

Policové regály do dílny i garáže

Rádi byste si ve své dílně nebo garáži udělali pořádat, získali více potřebného prostoru a efektivním způsobem roztřídili jednotlivé věci? Pak k tomu využijte policové regály VARIMO, které jsou pro takové cíle, jako stvořené.

Jde o lehké a zároveň patřičně bytelné konstrukce, jež mají nosnost až 350 kg na jednu polici. A to je pro dílenské náčiní naprosto dostačující. Ve prospěch těchto regálů hovoří řada faktorů.

  • Jde o kvalitní český výrobek s dlouho výdrží.
  • Sestava regálu je vyztužena, což se projevuje i do její celkové stability
  • Zvolit můžete odlišnou výšku regálu, včetně odpovídajícího počtu polic
  • Jednoduchá a nenáročná montáž

To jsou předpoklady, které přesvědčí asi každého majitele dílny či garáže, že právě policové regály VARIMO jsou to správnou volbou. Je však pravdou, že při vybavování dílenské místnosti nemusíte skončit jen u regálů.

Dílenské stoly AXTOR

V dílně věci nejenom uskladňujeme, ale také rádi cokoliv vytváříme a děláme. A právě k tomu by vám mohl posloužit další praktický doplněk do dílny, jímž jsou dílenské stoly AXTOR. Ty na první pohled působí hodně bytelným dojmem, což je zapotřebí. Zároveň mohou obsahovat řadu nejrůznějších přihrádek, šuplíků a ostatních úložných prostor.

Optimální výška a hloubka. Jediné, co si zvolíte bude vyhovující délka přispívající k vaší pohodlnější práci v dílně a odpovídající samotným rozměrům interiéru.

Regály do garáže

V případě garáže se vám nabízí i ostatní možnosti uskladnění. Vzhledem k charakteru takové místnosti jsou ideální volbou regály pro pneumatiky. Ty nachází uplatnění nejenom v klasických pneuservisech nebo autoopravnách. Vzhledem k přijatelným cenám do nich můžete investovat také v rámci domácí garáže. Stojany na pneumatiky využijete při uskladnění zimních a letních pneumatik podle ročního období. Nejenom, že je elegantně uložíte, ale získáte tím i další prostor navíc a nikde se vám nebudou povalovat.

Buďte v tomto směru nápadití a vybavte si svou dílnu nebo garáž tím správným příslušenstvím.

Podobné články

Tagy

Sdílet článek