Po provedení hloubkového čištění budou školní koberečky a židle dokonale čisté

Nov 19, 2017 by

Po provedení hloubkového čištění budou školní koberečky a židle dokonale čisté

Školy využívají letních prázdnin k provádění nutných oprav, generálního úklidu, malování, mytí oken a také k údržbě a renovaci vybavení jednotlivých tříd a kabinetů. Především na prvním stupni může být v každé třídě umístěn koberec. Nezakrývá celou plochu podlahy, to by asi paní uklízečky neměly příliš velkou radost, ale rozprostírá se na části podlahy ve třídě a slouží ke hraní, relaxaci, učení formou hry a k pohybovým aktivitám.

Děti ale na kobercích nechodí jen v ponožkách. Protože se na nich pohybují v přezůvkách, ve kterých běhají po chodbě a také v šatně mezi loužičkami vody, jež se vytvoří při přezouvání za deštivého počasí, časem se ušpiní. Z hygienických důvodů by bylo dobré, aby i koberce v této letní školní pauze prošly pořádnou očistou.

Ideální frekvence provádění čištění je dvakrát ročně

Samozřejmě by bylo lepší, kdyby byly řádně vyčištěné vícekrát ročně, ale co si budeme nalhávat, některé školy nemají tolik volných financí, aby si čištění dvakrát ročně mohly dovolit. Ideální technikou pro důkladné vyčištění koberců je hloubkové mokré čištění. Kdo by měl obavu z toho, že se při mokrém čištění koberce příliš promáčí a bude pak dlouhou dobu trvat, než pořádně proschnou, ten může být naprosto klidný a nemusí se ničím takovým zaobírat. Koberce totiž zůstanou po vyčištění jen mírně vlhké a dostatečné větrání v průběhu několika hodin po vyčištění bude to pravé, co jim prospěje.

Pro rady k odborníků z čištění koberců Praha

Jestliže byste rádi věděli, kde si lze hloubkové čištění objednat, navštivte internetové stránky společnosti Čištění koberců Praha a zde naleznete všechny důležité kontakty. Společnosti jsou schopné přijet vyčistit vaše koberce v Praze. Současně s koberci mohou ve vaší škole vyčistit také pohovky či jakýkoli jiný textilií čalouněný nábytek, pokud jsou jím vybaveny kabinety učitelů nebo ředitelna, dále polstrované židle nebo kancelářské židle.

Společnost Čištění koberců Praha má  ve své nabídce také mytí oken, což by mohlo být zajímavé právě pro školy, neboť jejich třídy jsou vybaveny velkými okny. Pokud by vás zajímaly informace o cenách, tak na internetových stránkách jsou zveřejněny základní ceníky jak pro čištění, tak pro mytí oken. Jestliže byste chtěli znát přesnou cenu, kontaktujte pracovníky společnost Čištění koberců Praha prostřednictvím telefonu, nebo zašlete email s poptávkou. Ve velmi krátké době dostanete zpět odpověď ve formě výhodné nabídky. A pokud byste si služby těchto společností objednali o příštích prázdninách znovu, získáte věrnostní slevu.

Podobné články

Sdílet článek