Ocelové trubky odlišného provedení

Jun 11, 2019 by

Ocelové trubky odlišného provedení

Ocelová trubka je typickým hutním materiálem, se kterým se můžete setkat na spoustě míst. Jde o kovový produkt odlišných parametrů využitelný především ve stavebnictví. V mnoha případech tvoří základ nejrůznějších konstrukcí, fungují jako pevné vzpěry a závěsné části.

Když se rozhodnete pořídit si trubky pro výstavbu čehokoliv kolem domu nebo při budování větších komerčních objektů, nabízí se vám pochopitelně patřičný výběr jednotlivých variant. Ocelové trubky totiž za tímto obecným názvem skrývají podstatně více, než si kdokoliv myslí. A právě to vám prozradí následující řádky.

Ocelové trubky svařované

Jednou z technologií výroby trubek je proces svařování. Ten je pochopitelně realizován dle platných norem a předpisů. V tomto směru se můžete nejčastěji setkat se dvěma typy svařování. Jsou to trubky svařované podélně. Jde o výrobky válcované za studena, které nachází své primární užití hlavně u ocelových konstrukcí. Dalším typem svařování je to spirální. Výjimkou nejsou ani trubky svařované s vysokou frekvencí.

Délky takových trubek jsou obvykle šest nebo dvanáct metrů, takže jejich využitelnost je skutečně značná.Ocelové trubky svařované se vyjímají tím, že je můžete velice snadno zpracovat. Na mysli máme především procesy řezání na odpovídající délku a následné svařování při utváření spoje mezi jednotlivými částmi.

Svařované trubky pochopitelně zakoupíte i v odlišných průměrech tak, abyste je mohli použít právě k vašim účelům.

Další varianty trubek

Svařovanými trubkami portfolio současných dodavatelů pochopitelně nekončí. Vedle černých svařovaných trubek máte možnost zakoupit svařované trubky pozinkované. Taková ocel je opatřena žárovým zinkem, jenž se promítá především do její dlouhé životnosti. Hodně záleží na tom, v jakém prostředí takovou trubku použijete a jak silná vrstva zinku je aplikována. Zinek je vynikající povrchovou úpravou zabraňující jakékoliv korozi. To znamená, že se o povrch trubek nemusíte následně starat, jako je tomu u klasických trubek, které je vhodné čas od času opatřit vhodným nátěrem.

Značné užití mají také trubky bezešvé. Ty jsou vytvářeny z ocelí různých tříd, jak pro ušlechtilé oceli, tak pro neušlechtilé oceli. Nakonec bychom neměli zapomínat ani na trubky izolované. Vše prozrazuje samotný název tohoto sortimentu. Trubky jsou opatřeny izolací v příslušné tloušťce. Velice často se používají pro přepravu kapalných látek, ropy nebo zemního plynu. Na trhu si můžete vybírat z trubek s odlišným provedením izolace, která může být například třívrstvá.

Specialisté na trubky

Máte zájem o ocelové trubky libovolného typu? Potom si najděte toho správného dodavatele sortimentu, jenž vám zajistí kvalitní ocelové trubky splňující všechny normy a předpisy. Takového, jenž vám nabídne trubky odpovídajících vlastností v patřičném provedení.

Součástí trubek navíc může být i nejrůznější příslušenství, jakým jsou příruby, trubkové oblouky, ohyby, dna nebo speciální T-kusy. Možností je v tomto směru více než dost a skutečný profesionál vám dodá zboží šité doslova na míru. To znamená ve vybraných průměrech a délkách.

Dlouhodobým specialistou je společnost GENERAL TRADING GATE CZ, s.r.o., která se zaměřuje na ocelové trubky všeho druhu, potrubní díly a vhodné příslušenství. Právě u tohoto odborníka si můžete vybrat z pestré nabídky trubek a zároveň lze počítat i s dopravou na konkrétní místo určení. To znamená komplexní služby od A až do Z. Využijte zvýhodněných cen za trubky, které následně upotřebíte k jakýmkoliv účelům, ať už to bude v soukromém nebo komerčním segmentu. Poznejte přednosti tohoto materiálu v plné míře.

Podobné články

Tagy

Sdílet článek