Objevte kouzlo cihlových obkladů Elastolith

May 25, 2020 by

Objevte kouzlo cihlových obkladů Elastolith

Krásný a útulný domov je snem a cílem každého z nás. A to se týká nejenom interiéru, ale také exteriéru. Někdo si vysní rodinný dům ze dřeva, jiný dá přednost cihlám. Trendem poslední doby se staly domy, jejichž vnější část je vytvořena z malých cihliček. Originální provedení v anglickém stylu však něco stojí. A to za předpokladu, že byste dům opravdu stavěli z malých cihel.

Jenže, doba jde v oblasti stavebnictví neustále kupředu, takže existují i alternativní, ekonomičtější a ve výsledku daleko lepší řešení. Jestliže tedy patříte mezi ty, kdo touží po přiznané a viditelné cihle uvnitř místnosti nebo na vnější fasádě, začtěte se do následujících řádků.

Cihlové obklady s realistickým vzhledem

Jsou to cihlové obklady Elastolith, o nichž se zmíníme trochu podrobněji. Právě tento obklad s velice propracovanou strukturou a dokonalým vzhledem může naplnit vaše potřeby vysněného obydlí. Od běžné cihly byste jej rozeznali jenom stěží. A to je pouze jeden z mnoha kladů, které cihlové obklady Elastolith přináší. Na dokonalý a originální vzhled se vážou další přínosné vlastnosti.

Jednou z nich je bezpochyby nízká hmotnost, s níž souvisí i celková flexibilita. Svou nemovitosti, respektive konkrétní stěny nebudete výrazně zatěžovat. Takže dům zhotovený z jiného stavebného materiálu můžete velice pohodlně a rychle proměnit ve vysněný cihlový objekt.

Ohebnost těchto cihlových obkladů je nevídaná, tudíž si krásně poradíte s rohy, oblouky a jinými atypickými tvary nemovitosti. Každá z těchto částí pak bude ve výsledku vypadat tak, že je zhotovena z cihel. Věřte, že toto řešení vám budou závidět právě ti, kdo stavěli domy z opravdových cihliček, protože podobně kvalitních výsledků by dosáhli jenom stěží.

Pusťte se do snadné realizace

Cihlové obklady Elastolith jsou vlastně cihlové pásky o příslušné velikosti. Obvykle je to 210x50x4 milimetrů nebo 240x71x4 milimetrů. Abyste je mohli nalepit na konkrétní místo, potřebujete vhodná lepidla. A právě v jejich případě je nutné zmínit další výhodu tohoto řešení. Flexibilní lepidlo funguje zároveň jako spárovací hmota, takže výsledek je skutečně dokonalý. Díky tomu se nemusíte zdržovat s následným spárováním a vše vyřešíte prostřednictvím jediného kroku.

Cihlové obklady do interiéru i exteriéru

Cihlové pásky Elastolith jsou spojeny s řadou kladných vlastností, od mrazuvzdornosti, přes flexibilitu, až po snadnou omyvatelnost a odpuzování vody a par. Právě díky tomu je jedno, kde je použijete. Typickým příkladem jsou obklady kuchyní, krbů a obývacích pokojů nebo jiných interiérových částí. Zároveň je můžete aplikovat z vnější strany svého rodinného domu či jiného typu nemovitosti. Cihlové obklady Elastolith jsou zkrátka využitelné kdekoliv.

K tomu mimochodem přispívá fakt, že je tento sortiment nabízen v hojném zastoupení dekorů. Někdo dá přednost sytě červené barvě, jiný zvolí raději decentnější a do hněda zabarvený dekor. Možností je v tomto směru více něž dost. Jsou to barvy šedé, světlé, tmavé nebo žíhané. Svůj vysněný domov si bude schopen obložit skutečně kdokoliv.

Na závěr je také vhodné zmínit, že v případě cihlových obkladů Elastolith se můžete spolehnout na dlouhou životnost tohoto produktu. O jeho kvalitách vypovídají více jak třicetileté výrobní zkušenosti v tomto oboru.

Dnes už víte, že dům z cihel pro vás nemusí být jenom pouhým snem, ale skutečnou realitou. A to i v případě, že už vaše nemovitost dávno stojí. Cihlové obklady Elastolith je možné použít kdykoliv a kdekoliv, o čemž se můžete přesvědčit na vlastní kůži. Nechte si navrhnout řešení, s nímž budete spokojeni do toho nejmenšího detailu.

Podobné články

Tagy

Sdílet článek