Nakupujte na AliExpress.com

Oct 4, 2014 by

Nakupujte na AliExpress.com

Aliexpress.com je známým internetovým obchodem především v zahraničí. Jde o univerzální online shop, jehož sortiment nabývá bezpočtu rozdílných kategorií. V posledních letech a díky možnosti počeštěného prostředí, včetně zasílání zboží do České republiky, patří k favoritům také na poli tuzemského zákazníka.

Těšit se můžete hlavně na přehlednost a pestrost produktů. Výjimkou však není ani jednoduchost celého nákupu, o tom ale až později.

Sortiment pro každého

O všestrannosti internetového obchodu aliexpress.com vás přesvědčí hned několik hlavních tematických kategorií.

  • Elektronika
  • Oblečení
  • Dům a zahrada
  • Šperky a tašky
  • Auta
  • Krása a zdraví
  • Sport a hračky

Vše ověnčeno spoustou dalších podkategorií, jež jsou prakticky členěny tak, abyste se během několika málo kliknutí dostali k výrobku, o nějž máte zájem. Tuto cestu lze mimochodem uspíšit také za pomoci vyhledávacího formuláře.

Výsledná cena na první pohled

Díky tomu, že si lze v rámci eshopu nastavit měnu, do níž se vám mají přepočítávat výsledné ceny, včetně země, kam má být zboží dopraveno, jste okamžitě informováni o celkových nákladech společně s přepravou.

V tomto ohledu jde aliexpress.com maximálně vstříc potřebám svých zákazníků. Navíc jste do určité hodnoty nákupu ze zahraničí (cca 25 USD dle aktuálního kurzu) oproštěni od jakéhokoliv cla nebo daně z přidané hodnoty.

Samotný způsob platby je realizován prostřednictvím platebních karet.

Zeptejte se na vše potřebné

Abyste nekupovali zajíce v pytli, máte možnost zvolit hned několik komunikačních kanálů se samotným prodejcem, jenž vám vyhoví ve všech ohledech. Je to například emailová korespondence, online chat nebo internetový formulář pro vznesení dotazu, na nějž je později odpovězeno.

Nízké a zajímavé ceny v zahraničním obchodu aliexpress.com jsou tím, co láká stále více českých občanů. Pakliže patříte k těm, jež si zakládají na značkovém zboží, kterého je zde více, než dost, můžete si od prodejce vyžádat i speciální certifikát o pravosti takového sortimentu.

Nuže, neváhejte a vyrazte za nákupy na aliexpress.com.

Podobné články

Sdílet článek