Měřící jednotky s maximální přesností

Jul 15, 2021 by

Měřící jednotky s maximální přesností

Měření je jedním z častých procesů pro dosažení potřebných hodnot, ať už jde o jakýkoliv segment. Pokud ovšem na přesnosti takových hodnot závisí další úkony, je třeba použít profesionální kalibrovanou techniku. Měřící přístroje od renomovaných výrobců, s nimiž máte záruku maximální přesnosti.

Měření tlaku za pomoci vhodných nástrojů

Jedním z požadavků mnohých z vás může být například měření tlaku. K potřebnému výsledku se v tomto případě můžete dopracovat za pomoci digitálního tlakoměru. Od naprosto jednoduchých přístrojů se lze přesunout i k těm důmyslnějším. Ty mohou mít krytí IP67 a dokáží nabídnout bezdrátový přenos dat, včetně nezbytného záznamu. Ještě sofistikovanější jsou pak tříkanálové indikátory tlaku s velkým rozsahem a dotykovým displejem. S měřením talku samozřejmě souvisí i ostatní produkty k tomu určené.

 • Tlakové kalibrátory
 • Tlakové kontroléry
 • Tlakové pumpy

Profesionální tlakové pumpy

Poslední jmenovaný nástroj v podobě tlakových pump je jedním z hodně poptávaných. Také u tohoto typu zařízení hraje přesnost měření významnou roli. Ať už se rozhodnete využít jakoukoliv tlakovou pumpu, vždy bude spojena s jednoduchým použitím, robustností a patřičnou hodnotou tlaku. Ten samozřejmě může dosahovat hodnoty až 2 600 bar. Při volbě profesionální techniky máte záruku jemného nastavení a zároveň odpovídající stability a rozlišení tlaku. S prověřenou techniku se bezpochyby pojí i další vlastnosti.

 • Zdvojené vyústění
 • Odlučovač vlhkosti
 • Rychlé dosažení tlaku
 • Pneumatické a hydraulické provedení
 • Nenáročná údržba

Vhodně zvolené tlakové pumpy se vám stanou přínosem v nejrůznějších provozech.

Změřte si všechny veličiny, které potřebujete

Není to pochopitelně jenom zmiňovaný tlak určený k měřený. Na trhu je celá řada ostatních přístrojů sloužících pro měření jiných veličin. Typickým příkladem jsou přístroje pro měření a kalibraci elektrických veličin. Za pomoci odpovídající techniky budete schopni získat hodnoty teplot, mechanické veličiny, vlhkosti nebo UV záření. Záleží, k jakým výsledkům se potřebujete dopracovat.

Jestliže v tomto směru chcete vsadit na prověřenou kvalitu, budou vás zajímat měřící jednotky Etalon, u nichž jednoduše nemůžete sáhnout vedle. V podobném duchu to bude také u ostatní měřící techniky. Důležitou součástí tohoto segmentu je i software pro měřící zařízení. Právě jeho spojení s měřícími přístroji vede k získání požadovaného výsledku. Zároveň přináší řadu přidružených funkcí navíc.

Když měření, tak jedině od specialistů

Z výše uvedeného jasně vyplývá, že pokud potřebujete přesné hodnoty měření, je zapotřebí použít speciální a kvalitní techniku. Tu si pořizujte pouze od profesionálů z tohoto oboru. Jasnou volbou jsou dlouhodobě prověřené společnosti na trhu. Vedle běžného prodeje měřící techniky byste se měli domoci také přidružených služeb.

 • Profesionální poradenství
 • Zastoupení v ČR a SR
 • Školení pro práci s technikou
 • Ostatní konzultace

Pořízení jakékoliv moderní a profesionální měřící techniky musí primárně začít u poradenství. V rámci něho se totiž domůžete odborných rad a doporučení, jaký výrobek je pro vaše účely ten nejvhodnější. Přidruženými činnostmi pro zákazníka je právě ono školení a konzultace týkající se obsluhy a používání měřící techniky. Zaměřovat byste se měli zároveň na dodavatele, který dovážené výrobky důkladně testuje ve svých laboratořích. Jedině tak budete mít záruku maximální přesnosti měření a špičkových funkcí jednotlivých přístrojů. A je v podstatě jedno, pro jaká průmyslová odvětví takové nástroje potřebujete. Kvalita by zde měla hrát vždy primární roli.

Podobné články

Tagy

Sdílet článek