Máte alergie? Pak vám pomůže čistička vzduchu!

May 9, 2016 by

Máte alergie? Pak vám pomůže čistička vzduchu!

Alergie a podobné dýchací obtíže jsou v dnešní době velkou nepříjemností sužující značnou spoustu lidí. Pokud spadáte také do této skupiny, určitě víte, jak důležitý je čistý vzduch v interiéru. Jenže, jak ho docílit bez častého větrání, při něm si do domácnosti naopak vpouštíte hromadu alergenů z venku?

Nápomocna vám může být čistička vzduchu. Důmyslné zařízení originálního vzhledu, které se bude tiše a nerušeně starat o čistotu vzduchu v dané místnosti. Nadčasový výrobek, s nímž docílíte příjemnějšího životního prostředí.

Čistička vzduchu s ionizátorem

Rozhodnete-li se investovat do tohoto přístroje, volte kombinaci s ionizátorem.  Ideálním řešením je například čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6. V jejím případě se nemusíte starat o pracné čištění a výměny filtrů.

Model, jež v plné míře nahradí jakékoliv zastaralé ventilátory a přinese i mnohé navíc. Jsou to především ony zmiňované čistící funkce, s pomocí nichž ulevíte svému dýchacímu ústrojí. Čistička vzduchu tohoto provedení vás zbaví nejenom všudypřítomných bakterií.

  • Cigaretový kouř
  • Pyly
  • Chemikálie ve vzduchu
  • Všechny typy alergenů

To vše navíc v kombinaci s vysokou účinností, nízkými provozními náklady, minimální hlučností a originálním vzhledem.

Přeměňte čističku vzduchu v působivý doplněk interiéru

Stane-li se vaší finální volbou výše uvedená čistička vzduchu s ionizátorem, pak vězte, že si do místnosti nebudete instalovat nevzhledný větrák, ale unikátní a líbivý prvek. Nenápadné zařízení, u něhož jednou za delší čas otřete filtr a necháte bezobslužně běžet. Popřípadě nastavíte výkon dle vlastních potřeb.

Investujte do zdravějšího životního prostředí u sebe doma nebo v kanceláři. Dopřejte si čistšího vzduchu, minimalizujte své alergické reakce a dejte jednou provždy sbohem poletujícím nečistotám ve svém okolí.

Podobné články

Sdílet článek