Lokalita Praha 9 láká nové rezidenty

Apr 27, 2015 by

Lokalita Praha 9 láká nové rezidenty

Bydlení v Praze je v dnešní době nejenom prestižní, ale také velice praktickou záležitostí. Na jednom jediném místě se totiž rozprostírá bohatá občanská vybavenost, přírodní parky a všudypřítomná městská hromadná doprava. Teoreticky by vám nemělo chybět nic ke spokojenému žití. Důležité je však zvolit tu správnou část hlavního města.

Ideálním místem je Praha 9, od níž můžete čekat i několik věcí navíc. Je to například příjemný klid a soukromí, jež k ničím narušovanému životu jednoznačně patří. Spojíte-li navíc tyto předpoklady s kvalitou určitého developerského projektu, budete jistě nadšeni ve všech ohledech.

Byty Praha 9 v moderním duchu

Abychom byli dostatečně konkrétní, je třeba jmenovat developerský projekt Park Hloubětín. Ten se rozprostírá poblíž velkých přírodních ploch, které lze využívat ke každodenním procházkám, relaxaci nebo ke sportovním aktivitám.

Zmíněná lokalita je ale zajímavá i z jiného pohledu, jímž je občanská vybavenost.

  • Základní a mateřská škola
  • Gymnázium
  • Obchodní dům Harfa a nákupní centrum Černý Most
  • Restaurace a kulturní zařízení
  • Poliklinika

Na jednom jediném místě tak objevíte vše, co k osobní spokojenosti vyžaduje i ten nejnáročnější rezident. Navíc byty Praha 9 jsou situovány tak, že nebudete ochuzeni ani o potřebné sportovní zázemí. Jmenovat lze kupříkladu plavecký bazén, golf či několik zajímavých cyklostezek.

Praha 9 – místo, které si zamilujete

Popisovaná lokalita vás potěší ještě v jednom případě, jímž je snadná doprava. Nové byty Praha Hloubětín jsou v blízkosti tramvajových zastávek nebo stanice metra B – Hloubětín. Díky tomu se můžete po Praze a v jejím okolí pohybovat bez nesnází a rychle.

Lpěte při výběru svého budoucího bydlení na jeden z nejdůležitějších faktorů, jímž je lokalita. Místo, jež vás musí naplňovat ve všech ohledech.

Podobné články

Sdílet článek