Kvalitní postel je základ. Co takhle postele z masivu?

Feb 22, 2021 by

Kvalitní postel je základ. Co takhle postele z masivu?

Postel je něčím, do čeho se po náročném dni těší určitě každý z nás. Nezbytná součást ložnice, která musí ve spojení s roštem a matrací tvořit praktický a komfortní celek. Něco, co bude přinášet dostatek pohodlí a příjemný spánek. Přesně z těchto důvodů je třeba volit pouze kvalitní postele.

Jaká postel je ta správná?

Volba postele je do jisté míry investicí na delší dobu. To platí rozhodně u bytelných a pevných postelí. Ty vám mohou sloužit spoustu let. V tomto směru zapomeňte na jakékoliv dřevotřísky, slabé dřevěné rámy a podobné věci. Jasnou volbou se musí stát postele z masivu. Ty mohou nabývat dvou odlišných podob.

 • Jednolůžková postel
 • Manželská postel

Právě precizně zpracovaná postel, na jejíž výstavbu je použito masivní dřevo bude plnit roli něčeho bytelné a kvalitního. Přírodní materiál má navíc přínosnou hodnotu. Jeho vzhled je krásný a dokonale zapadne do jakéhokoliv interiéru.

Rozměry masivních postelí

V okamžiku, kdy se rozhodnete pro silné a robustní postele z masivu, přichází volba samotného vzhledu a rozměru. Jak už jsme naznačili o několik řádků výše, je z čeho vybírat. Nyní buďme ale více konkrétnější. Například jednodílné dřevěné postele z masivu můžete pořídit ve velikosti 90×200 cm nebo 120×200 cm. V okamžiku, kdy půjde o manželské postele z masivu, jsou možnosti ještě bohatší.

 • 140×200 cm
 • 160×200 cm
 • 180×200 cm
 • 200×200 cm

Záleží na tom, čemu dáváte přednost, kolik prostoru vyžadujete a jak důležitý je pro vás náležitý komfort. Z originálně a designově unikátní postele z masivu se pochopitelně může stát i praktická součást ložnice, o čemž vás následně přesvědčíme.

Postele z masivu s úložným prostorem

Možná už správně tušíte, že máme na mysli postele z masivu s úložným prostorem. Jde v podstatě o ty samé masivní dřevěné postele popisované výše jen s tím rozdílem, že jejich konstrukce nabízí i vnitřní úložný prostor. Takové místo ocení bezpochyby každý, kdo bojuje s nedostatkem ploch k úschově nejrůznějších věcí. Ať už jsou to peřiny, ložní prádlo nebo ostatní věci.

Pokud se rozhodnete vsadit na bytelné postele z masivu s úložným prostorem, můžete se spolehnout na to, že přístup k uschovaným předmětům bude velice snadný a rychlý. Navíc ho v závislosti na velikosti masivní postele bude dostatek. Tímto řešením ve své podstatě zabijete dvě mouchy jednou ranou, což ocení bezpochyby každý potenciální zájemce. Součástí těchto kvalitních postelí z masivu může být bezpočet nezbytného příslušenství.

 • Lamelové rošty
 • Matrace
 • Šuplíky pod postel
 • Noční stolky

Nakupujte postele přímo od výrobce

Jestliže v tomto směru chcete vsadit na jistotu, zaměřte se na produkty pocházející přímo od konkrétního výrobce. Vsaďte na subjekt s letitou praxí, vynikajícími referencemi, bohatým produktovým portfoliem a osobním přístupem. Právě to jsou věci, které ve spojení s přijatelnou cenou vedou k naprosté spokojenosti zákazníka.

A postele z masivu toho mohou být jasným důkazem. Právě u nich byste měli vsadit na výrobce dlouhodobě investujícího do profesionální a špičkové výroby, o čemž se přesvědčíte díky kvalitě dodávaného zboží. To může být mimochodem zhotoveno z naprosto odlišného výrobního materiálu.

 • Dub
 • Buk
 • Smrk

Jestliže oceňujete vlastnosti, jakými jsou pevnost, robustnost, kvalita a zároveň patřičná dávka nadčasovosti, stanou se postele a postýlky z masivu tou správnou volbou pro vás. Vždyť právě vůně dřeva a přírodního materiálu je to, co v ložnici a před spánkem ocení naprosto každý. Proto dejte přednost postelím, s nimiž budete spokojeni do toho nejmenšího detailu a pokaždé se vyspíte do růžova.

Podobné články

Tagy

Sdílet článek