Konferenční prostory v Brně – hotel Gregor

May 25, 2018 by

Konferenční prostory v Brně – hotel Gregor

Konferenční prostory v Brně, které nabízí hotel Gregor, jsou ideálním řešením pro ty, kteří chtějí uspořádat konferenci, školení, obchodní jednání, přednášku, výstavu nebo produktovou prezentaci a nemají kde.

Hotel Gregor Brno

Hotel Gregor, který konferenční prostory poskytuje, se nachází v centru města Modřice, které je vzdáleno pouhých 10 minut autem od historické části Brna. Tento hotel vám nabízí zabezpečené parkování přímo u komplexu, parkovací místa před hotelem a mezi další výhody můžeme také zařadit kompletní cateringový servis, který vám zajistí rozmanitou  nabídku občerstvení, na kterou bude dohlížet spolehlivý šéfkuchař. Samozřejmostí je proškolený personál, ochotný kdykoliv poskytnout ty nejkvalitnější služby.

Konferenční prostory k pronájmu

Konferenční prostory Brno, které jsou v tomto hotelu k dispozici, jsou rozděleny podle kapacity. Není problémem poskytnout prostory jak pro menší skupinu osob (do 50) tak i pro větší (200). Celý hotel může pojmout až 350 osob.

 

Velký sál

Velký sál i předsálí vám může být kdykoliv přizpůsoben na míru. Je vhodný k pořádání firemních a společenských akcí a jeho kapacita činí až 200 osob.

Pokud v prostoru sálu budete chtít využít internetové připojení, hotelová wi-fi síť vám bude plně k dispozici. Během přestávek u akcí, které pořadáte je vám v přilehlém baru s obsluhou, k dispozici 30 míst k sezení.

V tomto sále můžete využít i doplňkových služeb, jakými jsou například:

  • zajištění hudební produkce
  • živé kapely
  • služby konferenciéra.

Dokonce je po dohodě k dispozici odvoz  hotelovým transportem. Pokud vaši hosté budou chtít v hotelu zůstat do druhého dne, mohou využít i nabídky hotelového ubytování.

Konferenční salonek

Konferenční salonek  s kapacitou padesáti osob je vhodný též pro pořádání akcí, u kterých chcete mít nerušené soukromí(oslavy, svatby a jiná setkání). V opačném případě je vhodný i ke konání seminářů či prezentací.

Wi-fi připojení je jako u velkého sálu samozřejmostí a mezi bonusy můžete zařadit i umístění magnetické tabule a projektoru s plátnem. I k tomuto salónku patří příjemná obsluha z hotelové restaurace a pro vaše hosty si  v případě potřeby můžete přiobjednat i cateringové služby. Stačí kontaktovat vedení hotelu a to se vám bude snažit vyjít ve všem vstříc.

Hotel Gregor Brno

Celková kapacita hotelu k pořádání akcí je 350 osob. K ubytování je k dispizici celkem 15 pokojů.

Hosté, kteří jsou ubytováni v pokojích, mohou využít výhody, ke kterým patří:

  • vlastní hotelové, bezplatné parkoviště
  • možnost využití snídaní podávaných v hotelové restauraci
  • a samozřejmostí je, že ke každému pokoji patří vlastní sociální zařízení, televize a wi-fi.

Vyzkoušejte konferenční prostory v hotelu Gregor a hosté, které si pozvete, budou jistě spokojeni.

Podobné články

Sdílet článek