Klimatizace a vzduchotechnika od profesionálů

May 3, 2016 by

Klimatizace a vzduchotechnika od profesionálů

Klimatizační jednotky, tepelná čerpadla a jiné typy vzduchotechniky. To jsou zařízení, která se stále častěji stávají nedílnou součástí bytových i komerčních prostor. Produkty přinášející lepší klima v interiéru. Pakliže uvažujete o pořízení této moderní techniky, obraťte se na zkušené specialisty z oboru poskytující profesionální servis od A až do Z.

Je to firma TOMÁŠ KUČERA – servis TZB, jejímž hlavním zaměřením jsou klimatizace a výše uvedené. Odborník s letitými zkušenostmi, které sbírá již od roku 2006.

Vzduchotechnika šitá na míru

Ať už dáte přednost praktickému větrání, rekuperaci nebo potřebnému ohřevu nemovitosti, vždy se setkáte s prověřenou kvalitou. Tu obvykle tvoří zařízení od výrobce Fuji Electric a mnohých dalších. Na počátku všeho se vám dostane odborných rad a pomoci při výběru konkrétního modelu.

Vzduchotechnika je dodávána včetně zaměření a následné montáže. Jde o velice komplexní služby šité na míru daného klienta.

Dodávky a montáž klimatizací však nejsou tím jediným, na co se můžete těšit. Firma TOMÁŠ KUČERA – servis TZB poskytuje také záruční a pozáruční servis, jehož výsledkem je bezproblémový chod vámi zvolené technologie.

Tepelná čerpadla – energie zdarma

Hitem několika posledních let jsou bezpochyby tepelná čerpadla, jež dokáží čerpat energii ze svého okolí, a to téměř bezplatně. Dokonalý model vytápění, s nímž vám poradí taktéž výše uvedený specialista. Ať už půjde o provedení vzduch – voda, země – voda nebo voda – voda.

Za zmínku samozřejmě stojí i další poskytované služby, jako jsou revize protipožárních klapek a ucpávek, ekologická likvidace použitých filtrů, měření výkonu VZT, dodávky spiro potrubí a mnohé jiné.

Získejte při nákupu libovolné vzduchotechniky záruku kvalitně vyhotovené práce a dobře zvoleného produktu.

Podobné články

Sdílet článek