Jen tři věci. Úžasné bydlení. Golfové hřiště na dosah ruky. Příroda přes ulici. Co víc si přát?

Apr 2, 2019 by

Jen tři věci. Úžasné bydlení. Golfové hřiště na dosah ruky. Příroda přes ulici. Co víc si přát?

Rezidence Golf Hostivař je developerský projekt od společnosti RODOP. Najdete tu krásné rodinné domy s rovnou střechou, společenské a sportovní plochy, dětské hřiště.

Pozemky přímo sousedí s golfovým areálem. Golf Hostivař je moderní golfový areál s 9 jamkovým hřištěm.

Přes ulici pak najdeme Hostivařský lesopark. Rozlehlý přírodní park Hostivař, meandr Botiče a přehrada Hostivař nabízí nespočet možností k relaxaci i sportovním aktivitám, které se dají provozovat po celý rok.

A právě tady, na tomto skvělém místě, Vám chci nabídnout dům na prodej. Krásný, slunný dům nabízí komfortní bydlení díky své poloze a promyšlenému uspořádání.

Přízemí domu tvoří velkorysý obývací pokoj s kompletně zařízenou kuchyní včetně všech spotřebičů. Je zde i krb, který lze využít při chladných dnech a který dodá celému prostoru útulnou atmosféru.

Velkoformátová okna od podlahy až ke stropu propojují obývací prostor se zahradní terasou a nabízejí pěkný výhled do zelené zahrady.

V patře pak najdete tři ložnice, šatnu a koupelnu s toaletou. Součástí domu je garáž.

Vysoký standard vybavení – podlahy, sanitární zařízení, vestavěné skříně, venkovní žaluzie.

Dům se nachází v areálu s nepřetržitou ostrahou zaručující naprosté bezpečí.

Tato velice žádaná lokalita splňuje ty nejnáročnější požadavky na bydlení s veškerou občanskou vybaveností a velmi dobrou dostupností do centra.

Pokud máte další otázky k této nemovitosti přijměte pozvání na kávu. Popovídáme si o všem co Vás zajímá. Pokud máte zájem o prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.

Obchodu s nemovitostmi se věnuji od roku 2009. Rád zůstávám rodinným makléřem, se kterým klienti mohou sdílet šťastné, ale i ty méně šťastné okamžiky v životě. Za 10 let praxe se stovkami úspěšně realizovaných prodejů nemovitostí jsem se stal osobním makléřem mnoha rodin.

Svým klientům zajišťuji kompletní servis při realizaci prodeje jejich nemovitostí, který stavím na osobním přístupu a vzájemné důvěře. Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Vaše spokojenost je pro mě největší odměnou.

Trh s realitami se stále mění, mění se i legislativa, tudíž procházím stále různými školeními a nezapomínám ani na sebevzdělávání.

Rád pomohu i Vám. A to nejen s prodejem nemovitosti, ale i pouhou radou pokud ji budete potřebovat.

Josef Vencovský

www.realityvencovsky.cz

Podobné články

Tagy

Sdílet článek