Jaké trendy v módě budou letět do konce roku 2014?

Oct 29, 2014 by

Jaké trendy v módě budou letět do konce roku 2014?

Módě a oblečení se v dnešní době dává čím dál tím větší váha. Ano, šaty dělají člověka, ale víte, jaké trendy budou letět po zbytek roku 2014? Pokud ne, v tomto článku se to dozvíte. Trendy pro rok 2014 prozradila Sophie van der Heide, která je poradkyní módních poradců v obchodech. V tomto článku se dozvíte, co se bude nosit a jak se jednotlivé trendy rodí.

Jedním z trendů budou velké svetry a kabáty, tzv. oversize, které zmohutní siluetu horních dílů oblečení. Tyto maxi svetry vytvářejí na postavě kulatá ramena. Mezi barvy pro rok 2014 bude patřit ostře modrá, především ostrá tmavě modrá barva a materiálem roku bude džínovina. Košile, kalhoty, šaty, blůzky, prostě jakýkoliv kousek oblečení může být právě džínový. Tento trend má jednu velkou výhodu, omlazuje a hodí se prakticky ke všem příležitostem.

Z dřívějších neonových barev se začne pomalu ustupovat a dopředu se dostanou jemnější až pastelové barvy. Jediná výrazná barva, která se ještě prosadí, bude pouze citronová a to hlavně v kombinaci s bílou, černou, šedou nebo například béžovou. Na oblečení se vrátí tzv. grafické vzory. Čtverce, obdélníky, prostě pravidelné vzory všeho druhu.

Jestliže nepatříte mezi módní guru a občas nevíte, jak vše vhodně zkombinovat, můžete začít jásat. Do módy se začne vracet etno styl, který dovoluje mixovat různě vzorované oblečení, využívá velkou pestrobarevnost a hravost. Dalším, velmi sympatickým návratem budou černé kožené bundičky ve střihu Chanel. Tradiční motorkářské bundy, tentokrát v inovaci střihu ve stylu klasických chanelovských sáček. K tomu můžete sladit například boyfriend jeans, což jsou džíny s nízko položeným rozkrokem.

Podobné články

Sdílet článek