Hledáte levné ubytování v Praze?

Jul 26, 2015 by

Hledáte levné ubytování v Praze?

Hlavní město Praha nabízí velké množství zábavy, pracovních příležitostí a kulturních představení. Každý rok sem přijede kolem 6 miliónů turistů poznávat krásy tohoto středoevropského města. Kde ale najít levné ubytování? Možností je celá řada a my vám jednu právě doporučíme.

Ubytování již od 99 Kč/noc

Hledáte-li opravdu levné ubytování vhodné zejména pro nenáročné turisty, využijte možnosti ubytovny, které se nachází v blízkosti oblíbeného obchodního centra Černý most. Spojení do centra Prahy zajištuje nedaleká stanice metra Černý most, vzdálená pouze 5 minut chůze. Využít můžete i autobusové linky. K dispozici jsou pokoje:

  • Jednolůžkový pokoj – je vybaven postelí, lednicí a internetovým připojením.
  • Dvoulůžkový pokoj – je vybaven dvěma postelemi a také nabízí internetové připojení a ledničku.
  • Třílůžkový pokoj – vybaven třemi lůžky, navíc můžete přidat jednu přistýlku. Společné prostory nabízí kuchyň a sociální zařízení.
  • Čtyřlůžkový pokoj – vybaven čtyřmi lůžky, lednicí s mrazákem a společnou kuchyní se sociálním zařízením.

Další možností, která je vhodná zejména pro studenty a turisty, je hostelový pokoj. Zde ceny ubytování začínají na 226 Kč/noc. Můžete také využít dlouhodobého pronájmu za zvýhodněné ceny.

Ubytovací zařízení nabízí pokoje od dvoulůžkového až po 8 lůžkové. Navíc můžete využít internetového připojení na všech pokojích zcela zdarma.

Apartmány s koupelnou za cenu od 400 Kč/noc

 

Poslední možností, která je vhodná zejména pro větší skupinky, firmy či náročnější turisty, jsou apartmány s vlastním sociálním zařízením. K dispozici jsou dvoulůžkové či čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou. Všechny pokoje nabízí připojení k internetu zdarma. Za poplatek můžete využít minibar či rychlovarnou konvici.

Všechny pokoje můžete rezervovat online pomocí jednoduchého objednávkového formuláře.

Podobné články

Sdílet článek