Dhgate.com – internetový obchod

Oct 1, 2014 by

Dhgate.com – internetový obchod

Internetový velkoobchod, ve kterém si budete vybírat z nepřeberné množství různého zboží. Naleznete zde dámské i pánské oblečení, domácí elektroniku (mobilní telefony, notebooky, tablety, MP3, elektronické cigarety), kategorii zdraví a krásu (kosmetika, hygienické potřeby, masážní pomůcky, stroje na hubnutí), šperky a hodinky, automoto potřeby, batohy, kabelky, obuv a další.

Čím více si výrobků koupíte, tím větší bude vaše sleva. Obrovský výběr barev, materiálu, velikostí a motivů zaručuje 100% úspěch ve vašem nákupu.

Dhgate je ideální pro nákup vánočních dárků. Doprava do České Republiky je zdarma. Doba dodání vaší objednávky je kolem 60ti dní. Pokud chcete expres dodávku, je možné kolem jednoho týdne. Ovšem za dopravu a další položky si již značně zaplatíte. Doporučuji tedy standardní dodávku. Měsíc není tak moc a v internetovém průmyslu je tato doba zcela normální.

Opět zde platí, čím více nakoupíte, tím více ušetříte. Pokud máte kamarádky nebo více dětí, určitě objednávejte více položek najednou. Slevy jsou zde poté velice příjemné.

Kvalita oblečení je velice dobrá. Nemusíte se bát, že by levné věci byli nějak poničené. Pokud se vám stane, že nejste s výrobkem spokojeni, kontaktujte prodejce a on vám poradí jak postupovat při vrácení výrobku a nebo peněz.
Na dotazy odpovídají vyškolení lidé a vždy vám pomohou vyřešit váš problém.

Osobní zkušenost s Dhgate.com, mě opět ujistila v kvalitě internetových obchodů. Přístup byl skvělí, jakákoliv otázka mi byla během chvíle zodpovězena. Oblečení je přesně tak jak bylo uvedeno na obrázku. Velikosti sedí přesně. Musíte se však pečlivě podívat do tabulek velikostí a opravu si objednat velikost, která je vaše. Dejte také na recenze u každého zboží. Píší je uživatelé, kteří už mají danou věc doma a tak vám mohou pomoci s lepším výběrem.

Podobné články

Sdílet článek