Čištění koberců od profesionálů

May 12, 2017 by

Čištění koberců od profesionálů

Každý kdo má v nemovitosti koberce a čalouněný nábytek jistě čas od času provede důkladné čištění těchto ploch, popřípadě využije služeb některé z dostupných firem. Jenže, jak efektivní takové procesy jsou? Jak dlouho vám pak vydrží koberce čisté a jsou opravdu bez jediného smítka nečistot?

Jestliže máte pochybnosti v tomto směru, vymaňte se z běžného standardu na současném trhu a využijte skutečně špičkového čištění koberců. Volte tu nejlepší kvalitu v této oblasti a věřte, že budete nadmíru spokojeni.

Profesionální čištění koberců Praha

Toužíte-li po dokonalé čistotě koberců a čalounění, pak dejte přednost extrakčnímu způsobu a Rotovac systému. Jde o velice unikátní a šetrné řešení za pomoci prvotřídní techniky značky Lindhaus RX. Dvoumotorový vysavač, který dokáže z vašeho zašlého koberce vytáhnout všechnu špínu.

V souvislosti s čištěním jsou využívány také speciální čisticí prostředky renomované značky Prochem, s níž dojde k hloubkovému vyčištění všech bakterií a nečistot. Vy jako zákazníci se navíc nemusíte o cokoliv starat.

Profesionální čištění koberců Praha vyžaduje jen malou přípravu z vaší strany.

  • Odstranění překážet z čištěné plochy
  • Teplá voda v objemu cca 10 litrů
  • Elektrická zásuvka

Ano, tak málo stačí k tomu, abyste kobercům ve svém interiéru vnukli zcela nový a překrásný vzhled.

Obraťte se na specialisty

Neutrácejte peníze u amatérských firem zabývajících se čištěním koberců. Dejte přednost maximální odbornosti, šetrnosti a patřičnému nadstandardu. Ten vám v plném rozsahu přináší společnost WISMONT s.r.o., která patří ke špičce na současném trhu.

Čištění koberců pod taktovkou tohoto subjektu nabývá zcela jiných a daleko lepších podob. Pakliže máte doma zašlý koberec, s nímž si nevíte rady, přesvědčte se o těchto slovech na vlastní kůži. Rotovac systém je toho jasným důkazem.