Chcete kvalitní zahradní nábytek? Potom vsaďte na masiv

Jul 15, 2021 by

Chcete kvalitní zahradní nábytek? Potom vsaďte na masiv

Každý majitel nemovitosti si na své zahradě určitě vybudujete relaxační zónu. Ať už má podobu zpevněné plochy se sluníčkem nebo jde o terasu, altán či pergolu. Nedílnou součástí takových prostor by se měl stát i zahradní nábytek. Je pravdou, že v tomto směru máte rozhodně na výběr. Pokud ovšem tíhnete k přírodě a toužíte pro produktech zapadajících do zahradních prostor, zapomeňte na plast a hliník. Jasnou volbou se v tomto směru stane dřevo.

Dejte přednost masivnímu dřevu

Není dřevo jako dřevo, o tom není žádných pochyb. Jestliže od zahradního nábytku očekáváte dlouhou životnost, pevnost, bytelnost, stabilitu, a především originální vzhled, zaměřte se na masiv. Masivní dřevo je pro kvalitní zahraní nábytek, jako stvořené. Domoci se v tomto ohledu můžete charakterově odlišných výrobků, které budou tvořit velice zajímavý a praktický celek.

  • Zahradní židle
  • Zahradní lavice
  • Zahradní stoly
  • Zahradní křesla

Při výběru zahradního nábytku se meze rozhodně nakladou, takže pořídit si můžete v podstatě cokoliv. Důležitý je velký výběr z nabízeného sortimentu. Přece jenom, každý z nás má trochu odlišné požadavky na dřevěný zahradní nábytek z masivu, a proto by měl mít náležitou možnost volby.

Zahradní sestavy vyřeší mnohé za vás

Pokud si chcete pořídit nový masivní nábytek na zahradu, nemusíte samozřejmě nakupovat kus po kusu. Aby vše působilo celistvým a komplexním dojmem, vsaďte na zahradní sestavy. Nábytek tohoto typu je tvořen celý v jednom stylu, takže z pohledu vzhledu bude vypadat určitě dobře. Odlišné jsou také velikosti sestav. Někomu stačí stůl a čtyři místa pro sezení, jiný vsadí na set o šesti a více židlích pro posezení s přáteli. Součástí setů jsou i lavice nebo křesla přispívající k většímu komfortu při sezení.

V dřevěném stylu můžete pořídit nejenom výše uvedené výrobky, ale i přidružené doplňky. Skvěle mohou vypadat například velké květináče z masivního dřeva nebo třeba dětské sety, včetně dětských hřišť. Možností je v tomto směru více než dost.

Zahradní židle odlišných tvarů a rozměrů

Hodně poptávané jsou pochopitelně zahradní židle dřevěné. Přece jenom, míst k sezení není nikdy dost. Pokud jde o židle z masivu, mohou mít podobu jednoduchých stoliček bez opěradla. Vyšší komfort samozřejmě přinesou klasické židle, popřípadě ty s područkami. Výjimkou nejsou ani polohovací židle. V jejich případě je kladen důraz na zvýšené pohodlí.

U dřevěného zahradního nábytku navíc můžete volit produkty v odlišných tloušťkách. Nemusí to být pouze tloušťka 20 mm, ale třeba i 42 mm. Taková hodnota už vypovídá o tom, že se bude jednat o skutečně masivní kus nábytku. Sortiment tohoto typu je pochopitelně opatřen i příslušnou povrchovou úpravou, takže ihned po zakoupení ho můžete začít používat.

Kvalita zahradního nábytku spojená s několika důležitými věcmi

Máte-li zájem o tradiční, stylový nebo moderní dřevěný zahradní nábytek z masivu, potom si vsaďte na výrobce, který se takovou činností zabývá už delší dobu. Dejte přednost letitým zkušenostem, a především české kvalitě výroby. Jedině takový dodavatel může uspokojit vaše potřeby týkající se nového zahradního nábytku.

Vlastní výroba by se v tomto případě měla pojit s rychlou expedicí a patřičnou zárukou. Příjemný je také fakt, kdy si můžete vybrat výslednou podobu nábytku. Na mysli teď máme dodání v rozloženém a neošetřením stavu. Přece jenom, každý z nás má trochu jiné požadavky na výslednou podobu. Někdo chce zahradní nábytek sladit s ostatními prvky terasy, jiný zase vsadíte na extravagantní a nepřehlédnutelné řešení. I v tomto směru byste měli mít možnost patřičné volby.

Podobné články

Tagy

Sdílet článek